Aleksandra Linda diametralnie zmieniła wygląd! Nowe zdjęcia córki Bogusława Lindy robią furorę!

Aleksandra Linda szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Dzięki roli w filmie "Psy 3. W imię zasad" mówili o niej wszyscy, jednak młoda aktorka nie chciała zdobywać sławy "na plecach" znanego ojca. Zamiast tego Aleksandra Linda robi swoje, a teraz pokazała się w wersji, w jakiej jej jeszcze nie widzieliśmy! Diametralnie zmieniła wygląd!

Multimedia

Aleksandra Linda to córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Urodzona w 1992 roku aktorka i modelka zaliczyła mocne wejście do show-biznesu. Gdy pojawiła się u boku swego ojca w filmie "Psy 3. W imię zasad", mówili o niej wszyscy.

To był moment, w którym większość poszłaby za ciosem i cieszyła się łatką bycia córką bądź synem gwiazdy, jednak Aleksandra Linda miała na siebie inny plan. Już jakiś czas temu przyznawała, że chce sama zapracować na własne nazwisko, dlatego Ola Linda nie zabiega o uwagę mediów.

Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską! Wielkie zmiany w TVP!Zobacz więcej

Jednak teraz trudno nie zwrócić uwagi na Aleksandrę Lindę, bowiem jej najnowsze zdjęcia są powalające i robią furorę w sieci! Młoda aktorka postanowiła diametralnie zmienić swój wygląd i teraz postanowiła na różowe włosy!

To istny strzał w dziesiątkę! Aleksandra Linda na nowych zdjęciach prezentuje się bardzo kobieco i szalenie stylowo. Ten kolor zdecydowanie do niej pasuje!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×