amazon

„Wiedźmin". Henry Cavill po rezygnacji z Geralta i utracie roli Supermana trafi do Warhammer 40.000! Aktor będzie współpracował z Amazon Prime Video

Henry Cavill ogłosił w krótkim czasie dwie smutne wiadomości. Od 4. sezonu nie będzie już wcielał się w tytułowego „Wiedźmina" od Netflix. Nie powróci również, jako Superman. Okazuje się jednak, że może liczyć na rolę w adaptacji ekranowej gry Warhammer 40.000, którą będzie wpółtworzył z Amazon Prime Video.

18.12.2022Wiedźmin

„Outlander". Sam Heughan marzy o roli w serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Chce zostać elfem albo krasnoludem!

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" jest najdroższym serialem w historii. Produkcja kosztowała 465 mln dolarów, w tym 250 milionów dolarów za prawa autorskie. Mimo, że nie osiąga tak wielkiej widowni, jakiej się spodziewali twórcy, są aktorzy, którzy marzą, aby zagrać w głośnym tytule. Wśród nich jest gwiazda serialu Netfliksa, Sam Heughan.

21.11.2022Outlander

"Władca Pierścieni" mógł wyglądać zupełnie inaczej! Wyobrażacie sobie "Pierścienie władzy" w stylu Marvela? Amazon wygrał z Netflix i HBO!

"Władca pierścieni: Pierścienie władzy" doczeka się drugiego sezonu, to pewne. 4 października w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się zdjęcia. Pierwszy sezon serialu nakręcono częściowo w Nowej Zelandii. Nie wszyscy wiedzieli, że o prawa do realizacji "Władcy pierścieni: Pierścienie władzy” rywalizowały też platformy: Netflix i HBO.

07.10.2022Władca Pierścieni: Pierścienie władzy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×