"America's Got Talent". Werdykt amerykańskiego "Mam Talent" podzielił widzów! "Rozczarowujące wyniki. Ale to wciąż ogromny sukces"

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
fot. AKPA / Piętka
fot. AKPA / Piętka
Sara James w finale "America's Got Talent" to sukces sam w sobie dla młodej, zaledwie 14-letniej wokalistki. Polka swoim talentem zachwyciła jurorów, którzy w finale oklaskiwali ją na stojąco! Czy młodej artystce udało się dostać do finałowej piątki? Które zajęła miejsce? Co zaśpiewała? Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania! Poznaj wyniki amerykańskiego "Mam Talent"!

Sara James w finale. Znamy wyniki amerykańskiego "Mam Talent"!

Sara James i jej udział w amerykańskim "Mam Talent" to sukces sam w sobie. Za sprawą "America's Got Talent" o talencie młodziutkiej, zaledwie 14-letniej piosenkarki usłyszała spora część świata.

Sara James - finał "America's Got Talent"

Sara James w finale amerykańskiego programu wykonała utwór Kate Bush, który widzowie na całym świecie przypomnieli sobie i pokochali za sprawą serialu "Stranger Things". Polska artystka zaśpiewała "Running Up That Hill" nie imitując angielską wokalistkę, a w kompletnie nowej aranżacji. Tym zjednała sobie zarówno jurorów, jak i widzów.

Finał "Mam Talent Ameryka"

Sara James o główną wygraną - czek na milion dolarów (ok. 4 mln 800 tys. zł - przyp. red.) oraz możliwość występów w Las Vegas - walczyła z nie mniej uzdolnionymi uczestnikami. Wśród nich byli: wokalista i gitarzysta Drake Milligan, iluzjonista Yu Hojin, magik Nicolas Ribs, brzuchomówczyni Celia Munoz, saksofonista Avery Dixon, tancerki Mayyas, komik Mike E. Winfield, muzyczne trio Chapel Hart, duet performerów Metaphysic oraz tancerka pole dance Kristy Sellars.

W finale programu Sara James ponownie stanęła na scenie, by zaprezentować swój talent. Wykonała utwór "Let's Get It Started" Black Eyed Peas - i to nie sama! W pewnym momencie do młodej wokalistki dołączyła reszta zespołu!

Niestety, Sara Egwu-James nie dostała się do finałowej piątki w amerykańskim "Mam Talent". 17. edycję amerykańskiego show wygrały tancerki Mayyas.

Tak wyglądał zwycięski moment grupy tanecznej Mayyas

LINK https://www.youtube.com/watch?v=OUfZW8djnmU

Przegrana Sary James spotkała się z dużym odzewem ze strony internautów, niezadowolonych z wyników. Zdaniem wielu, Sara zasługiwała na znacznie wyższe miejsce, niż to, które zajęła.

Pod wpisem nie brak głosów krytyki i rozczarowania (tłumaczenie z j. angielskiego:)

Sara James była fantastyczna i mimo tego nie dostała się do top 5? Niewiarygodne.

Była w top 2 przynajmniej!

Powinna wygrać ona albo Drake Milligan. Nie jestem zadowolona z wyniku.

Rozczarowujące wyniki. Ale to wciąż ogromny sukces

Powinna to wygrać!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn