america's got talent

"The Voice Kids". Sara James zachwyciła w "America's Got Talent"! Jej ojciec też próbował swoich sił na scenie! Kim jest John Egwu James?

Sara James ma zaledwie 14 lat, ale jej nazwisko znane jest już za oceanem. Wszystko z powodu ogromnego talentu młodej wokalistki! Zwyciężczyni 4. edycji "The Voice Kids" doszła do finału amerykańskiego "Mam Talent" - to wiedzą dziś niemal wszyscy. Ale mało kto wie, że wokalistka ma znanego ojca. John Egwu James także próbował swoich sił na scenie. Co o nim wiemy?

15.09.2022The Voice Kids

"America's Got Talent". Werdykt amerykańskiego "Mam Talent" podzielił widzów! "Rozczarowujące wyniki. Ale to wciąż ogromny sukces"

Sara James w finale "America's Got Talent" to sukces sam w sobie dla młodej, zaledwie 14-letniej wokalistki. Polka swoim talentem zachwyciła jurorów, którzy w finale oklaskiwali ją na stojąco! Czy młodej artystce udało się dostać do finałowej piątki? Które zajęła miejsce? Co zaśpiewała? Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania! Poznaj wyniki amerykańskiego "Mam Talent"!

15.09.2022America's Got Talent

"America's Got Talent". Sara James zachwyciła w finale. Elżbieta Zapendowska ocenia talent wokalistki. "Ona ma niebywałą intuicję muzyczną"

Elżbieta Zapendowska to surowa trenerka głosu, której ostry język niejednego artystę sprowadził - mniej lub bardziej brutalnie - na ziemię. Nigdy nie owija w bawełnę i nie słodzi nikomu, gdy wypowiada się o czyichś kompetencjach i talencie do śpiewania. Zapytana o 14-letnią Sarę James również powiedziała, co myśli o wokalistce.

14.09.2022America's Got Talent

"America's Got Talent". Sara James w finale! Polka zachwyciła jury swoją wersją piosenki Kate Bush "Running Up That Hill"! "Ona jest jak Rihanna, tylko lepsza!"

Sara James zachwyciła w finale "America's Got Talent". Jej wersja utwory Kate Bush "Running Up That Hill" sprawiła, że zebrała oklaski na stojąco. W sieci dostępne są już nagrania z jej występu. Ma szansę na wygraną? Ostateczny wynik poznamy za niespełna dobę, ale jurorzy, fani i internauci już zawyrokowali - Polka jest największą gwiazdą tej edycji.

14.09.2022America's Got Talent

"Eurowizja Junior 2022". Sara James z kolejnym sukcesem! Nastolatka będzie jurorką w znanym programie telewizyjnym

W ostatnim czasie o Sarze James mówi się głównie w kontekście jej fenomenalnych występów w amerykańskiej wersji programu "Mam Talent!". Okazuje się, że nastolatka, której talentem zachwyca się cały świat ma kolejne powody do świętowania. Dostała bowiem angaż do znanego programu telewizyjnego, w którym to tym razem ona będzie oceniać wokalne popisy uczestników.

04.09.2022Eurowizja Junior 2022

"America’s Got Talent". Sara James w finale! Polka swoim występem oczarowała jurorów amerykańskiego show

Mimo zaledwie 14 lat, Sara James osiągnęła niewyobrażalny sukces. Nastoletnia wokalistka szturmem wzięła amerykańską wersje programu "Mam talent", każdorazowo zachwycając swoimi występami jurorów. W nocy z 24 na 25 sierpnia miało miejsce ogłoszenie wyników półfinału programu, w którym Sara znowu skradła całe show. Dzięki decyzji telewidzów Sara James awansowała do ścisłego finału!

25.08.2022America’s Got Talent

"The Voice Kids". Sara James po raz kolejny zachwyciła jurorów "America’s Got Talent". 14-latka zaśpiewała "Rocket Man" Eltona Johna

Choć Sara James ma zaledwie 14 lat, jej talent zaprowadził ją już bardzo daleko - aż na scenę "America’s Got Talent". W nocy z wtorku na środę czasu polskiego Sara James wystąpiła w jednym z pięciu półfinałów tegorocznej edycji programu. Młoda artystka zaśpiewała przebój Eltona Johna "Rocket Man", a jury - Simon Cowell, Heidi Klum i Howie Mandel zasypali ją komplementami.

24.08.2022The Voice Kids

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×