andrzej piaseczny

„Ania”. Mama Anny Przybylskiej podzieliła się smutnym wyznaniem. Ból po stracie córki jest wciąż żywy! „Przez hejt od 2015 roku leczę się u psychiatry”

Śmierć Anny Przybylskiej w 2014 r. zasmuciła wielu, ale trudno mierzyć ból fanów z tym, co przeżywała najbliższa rodzina cenionej aktorki, w szczególności mama Anny Przybylskiej. W szczerym wywiadzie mama aktorki zdobyła się na rozdzierające serce wyznanie dotyczące tego smutnego wydarzenia i doświadczania... hejtu.

03.12.2022Ania

"Ania". Niepublikowane nagrania, które nie znalazły się w dokumencie. Słowa Jarosława Bieniuka, Andrzeja Piasecznego i Anny Dereszowskiej rozdzierają serce. "Pamiętam pierwszy raz jak mi się przyśniła"

Dokument "Ania", poświęcony przedwcześnie zmarłej Annie Przybylskiej okazał się ogromnym hitem. Na dokumencie trudno się nie wzruszyć - słowa bliskich wspominających piękną aktorkę wprost rozdzierają serce. Publikujemy fragmenty, które nie znalazły się w produkcji, jaką można oglądać w kinach.

17.10.2022Ania

"Ania". Andrzej Piaseczny, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jarosław Bieniuk na premierze filmu o Annie Przybylskiej w Gdyni. Zobacz zdjęcia z wydarzenia

Trwa cykl premierowych pokazów jednego z najbardziej wyczekiwanych dokumentów - pełnometrażowego filmu "Ania", poświęconego życiu i osobie Anny Przybylskiej. Podczas premiery w Gdyni nie mogło zabraknąć Oliwii Bieniuk, jej brata Szymona Bieniuka i ojca, Jarosława Bieniuka. Pojawiła się także siostra Ani Przybylskiej. Zobacz zdjęcia!

07.10.2022Ania

Tak mieszka Andrzej Piaseczny! Warszawskie mieszkanie jurora "Tańca z gwiazdami" to istne dzieło sztuki!

Andrzej Piaseczny jakiś czas temu wprowadził się do swego nowego apartamentu w Warszawie. Mieszkanie ma wyjątkowy wystrój, który jest dziełem projektantki wnętrz Magdaleny Miśkiewicz, właścicielki pracowni Miśkiewicz Design, ale powstał przy dużym udziale samego muzyka, znanego z umiłowania do dobrego stylu. Jak wygląda mieszkanie? Zobaczcie naszą galerię!

17.09.2022Taniec z gwiazdami

"Doda. 12 kroków do miłości". Andrzej Piaseczny zniesmaczony nowym programem Dody? Dosadnie podsumował jej reality show

Za nami pierwszy odcinek nowego reality show "Doda. 12 kroków do miłości", w którym Dorota Rabczewska próbuje znaleźć partnera na całe życie. Nowy program wywołał u widzów skrajne opinie na jego temat. Okazuje się, że jedną z osób, która obejrzała show był Andrzej Piaseczny. Piosenkarz postanowił dosadnie skomentować to, co zobaczył w programie.

08.09.2022Doda. 12 kroków do miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×