ania i grzegorz z rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali wnętrza nowego domu. Mają sekretne przejście! Zdradzili planowany termin przeprowadzki

Anna i Grzegorz Bardowscy dali się poznać za sprawą 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Obecnie skupiają się na wykończeniu nowego domu, do którego planują się wkrótce przeprowadzić. Ukochana rolnika postanowiła zaktualizować swoich fanów odnośnie postępu prac wykończeniowych. Oświetlenie i sekretne przejście robią wrażenie!

28.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Anna i Grzegorz Bardowscy złorzeczą na fachowca! Nie szczędzili gorzkich słów! "Mamy wielki problem na budowie"

Anna i Grzegorz Bardowscy to historia miłości, która wykiełkowała na planie programu Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony". Para, która poznała się w 2. edycji, dziś skupia się na wychowywaniu pociech i budowie nowego domu. Ania Bardowska podzieliła się z fanami wyznaniem o problemie, który zastali. Okazuje się, że ów kłopot to nie byle co - rolnik i jego ukochana słono zapłacą za fuszerkę!

20.09.2022Rolnik szuka żony

Przeczytaj także:

„Rolnik szuka żony 2”. Anna i Grzegorz Bardowscy już czują klimat świąt Bożego Narodzenia! Ich pociechy to kopia słynnego taty!

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najsłynniejszych par z programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie poznali ich - a oni siebie - w 2. sezonie randkowego hitu TVP. Dziś są rodzicami dwójki pociech, wykańczają dom a swoją codziennością chętnie dzielą się z licznym gronem fanów. Zobaczcie, jak do świąt Bożego Narodzenia szykują się Bardowscy. Anna pokazała, jak bardzo wyrosły ich pociechy!

07.12.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Pokazujemy, jak wygląda posiadłość rolników, z której niebawem się wyprowadzą

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w show TVP, para zakochała się w sobie i dziś wraz ze swoimi dziećmi tworzą zgodną i szczęśliwą rodzinę. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się małżeństwo rolników. Wnętrza ich posiadłości zdecydowanie robią wrażenie!

11.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Anna i Grzegorz Bardowscy świętują 6. rocznicę ślubu! Para opublikowała przepiękną rodzinną fotografię

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para rolników z miejsca zapałała do siebie ogromnym uczuciem i jakiś czas po zakończeniu programu, zakochani postanowili się pobrać. Teraz świętują swoją 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili opublikować w swoich mediach społecznościowych piękną rodzinną fotografię.

16.04.2022Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×