"Ania". Szymon Bieniuk jako dziecko zagrał w filmie z mamą. Syn Anny Przybylskiej planuje aktorską karierę?

Za nami galowa premiera filmu dokumentalnego "Ania", który opowiada o nieodżałowanej Annie Przybylskiej. Na premierze filmu o aktorce pojawił się jeden z jej synów, Szymon Bieniuk, który do tej pory stronił od medialnych wystąpień.

Multimedia

Szymon Bieniuk jako dziecko zagrał w filmie z mamą. Syn Anny Przybylskiej planuje aktorską karierę?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, chociaż nie byli małżeństwem, stanowili jedną z najpopularniejszych par polskiego show biznesu. Doczekali się trójki dzieci - Oliwia Bieniuk na świat przyszła w 2002 roku, w 2006 roku urodził się Szymon Bieniuk, natomiast w 2011 roku para powitała na świecie Jana Bieniuka.

O ile Oliwia Bieniuk już od dłuższego czasu robi medialną karierę, tak Szymon Bieniuk do tej pory stał raczej w cieniu. 16-latek starał się unikać mediów, jednak teraz pojawił się na oficjalnej premierze filmu "Ania", gdzie czujnie obserwowali go wszyscy fotoreporterzy!

Rodzina i przyjaciele wspominają Anię Przybylską. Słowa mamy i siostry aktorki chwytają za serce!Zobacz więcej

Szymon Bieniuk ma duży udział w filmie "Ania". Chłopak otwiera się w produkcji i wspomina swoją mamę. W rozmowie z Telemagazyn.pl także nawiązał do wspólnych chwil, jakie spędził z mamą na planie filmu "Bilet na księżyc". Film swoją premierę miał w listopadzie 2013 roku.

>Pamiętam jak kręciłem z mamą film "Bilet na księżyc". To była wspaniała przygoda dla mnie, coś nowego. Ale przede wszystkim spędziłem wtedy dużo czasu z mamą sam na sam. To mi się zagnieździło w głowie.

Jarosław Bieniuk szczerze o Ani Przybylskiej. Mówiłem jej: "skup się na pracy, a nie tutaj szalejesz!"Zobacz więcej

"Bilet na księżyc" w reżyserii Jacka Bromskiego był bardzo udaną komedią. Chociaż Szymon Bieniuk był wtedy dzieckiem, podpytaliśmy go jak wspomina tę produkcję i czy interesowałaby go aktorską kariera. Chciałby iść drogą swojej mamy i siostry?

Bardzo pozytywnie wspominam pracę z Jackiem Bromskim. To była dla mnie duża przygoda. Byłem bardzo mały, było to dla mnie coś nowego. Nie wiedziałem tak naprawdę dlaczego jestem w filmie i co się wydarzyło (śmiech). Ale byłem bardzo szczęśliwy, gdyż nie chodziłem do szkoły (śmiech). To była super praca i super przygoda. Gdyby była jakaś okazja pracy znowu w filmie, to oczywiście bym ją przyjął. Zobaczymy - powiedział Szymon Bieniuk w rozmowie z Telemagazyn.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×