Ania

"Ania". Oliwia Bieniuk wraz z ojcem i braćmi na wzruszających kadrach w nowym teledysku Sylwii Grzeszczak. Widzowie dopiero teraz mogą to zobaczyć

Piosenka "O nich, o Tobie" autorstwa Sylwii Grzeszczak zapowiadała film "Ania", który obecnie można oglądać w kinach. Na prośbę fanów, twórcy produkcji postanowili zaprezentować utwór w zupełnie nowej odsłonie. W odświeżonym teledysku do piosenki pojawiły się nieopublikowane dotąd materiały z planu, na których można zobaczyć wzruszające ujęcia z Oliwią Bieniuk, jej ojcem oraz braćmi.

18.10.2022Ania

"Ania". Niepublikowane nagrania, które nie znalazły się w dokumencie. Słowa Jarosława Bieniuka, Andrzeja Piasecznego i Anny Dereszowskiej rozdzierają serce. "Pamiętam pierwszy raz jak mi się przyśniła"

Dokument "Ania", poświęcony przedwcześnie zmarłej Annie Przybylskiej okazał się ogromnym hitem. Na dokumencie trudno się nie wzruszyć - słowa bliskich wspominających piękną aktorkę wprost rozdzierają serce. Publikujemy fragmenty, które nie znalazły się w produkcji, jaką można oglądać w kinach.

17.10.2022Ania

"Ania". Oliwia Bieniuk w zupełnie nowej roli! Córka Anny Przybylskiej pokazała się na nagraniu z planu słynnego serialu. To będzie jej wielki debiut

Wygląda na to, że kariera aktorska Oliwii Bieniuk zaczyna nabierać rozpędu. Niedawno co przeprowadziła się do Warszawy, a już trafiła do obsady popularnego serialu. Do sieci trafiło nagranie, na którym można zobaczyć ją na planie słynnej polsatowskiej produkcji. Wiadomo, kiedy będzie można ją obejrzeć w telewizji?

15.10.2022Ania

Martyna Gliwińska o nowym partnerze i magicznych zaręczynach na Bali. "Wskoczył do basenu i wyskoczył z niego z pierścionkiem"

Martyna Gliwińska doczekała się synka Kazika z Jarosławem Bieniukiem, ale malec nie scalił ich związku. Oboje ułożyli sobie życie osobno. Gliwińska, na co dzień zajmująca się projektowaniem wnętrz, wystąpiła w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o nowym partnerze i magicznych zaręczynach inspirowanych pewnym filmem z Borysem Szycem.

11.10.2022Dzień Dobry TVN

"Ania". Andrzej Piaseczny, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jarosław Bieniuk na premierze filmu o Annie Przybylskiej w Gdyni. Zobacz zdjęcia z wydarzenia

Trwa cykl premierowych pokazów jednego z najbardziej wyczekiwanych dokumentów - pełnometrażowego filmu "Ania", poświęconego życiu i osobie Anny Przybylskiej. Podczas premiery w Gdyni nie mogło zabraknąć Oliwii Bieniuk, jej brata Szymona Bieniuka i ojca, Jarosława Bieniuka. Pojawiła się także siostra Ani Przybylskiej. Zobacz zdjęcia!

07.10.2022Ania

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×