Anna Głogowska pokazała córkę. Ale z niej pannica! Pociecha Piotra Gąsowskiego bardzo wyrosła

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski są rodzicami 14-letniej Julii. Dumna mama pochwaliła się niedawno nowym zdjęciem z córką - fotografia wprawiła w zachwyt wielu internautów. Zobaczcie, jak wygląda pociecha Piotra Gąsowskiego. Ale wyrosła!

Multimedia

Anna Głogowska córka. Czym zajmuje się Julia?

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski mają nastoletnią córkę. Julia urodziła się w 2007 r. i ma już 14 lat. Pociecha pary poniekąd poszła w ich ślady, bo zajmuje się dubbingowaniem. -Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu, zwyczajnie mam.... utalentowaną CÓRKĘ i (....) mam na Nią OKO, a nawet 2 i UCHO - napisała w mediach społecznościowych Anna Głogowska.

14-letnia Julia wprawiła w zachwyt wielu internautów. Ci gratulują rodzicom zdolnej córki, wskazują także, że dziewczynka przypomina znanego ojca. Oto niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod postem Ani Głogowskiej na Instagramie (pisownia oryginalna):

Córka czysty tata...

Nie da się ukryć ...😂 Ale do mnie też trochę podobna - napisała Anna Głogowska.

Śliczna dziewczyna, podobna do taty

Wszyscy prowadzący „Dancing with the stars”. Kto był gospodarzem kultowego programu? Zobacz więcej

Po kim Waszym zdaniem Julia odziedziczyła urodę?

W lutym 2022 r. tancerka pokazała na Instagramie kolejną fotografię ukazującą jej córkę. Pociecha Piotra Gąsowskiego bardzo wyrosła. Zobaczcie w galerii, jak wygląda Julia Gąsowska.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Hh

Hhj

29.04.2021 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.