Anna Głogowska pokazała córkę. Tak dziś wygląda 15-letnia pociecha tancerki i Piotra Gąsowskiego

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski są rodzicami 15-letniej Julii. Tancerka na premierze sztuki „Ślub doskonały” ochoczo pozowała do zdjęć z pociechą. Jak dziś wygląda córka tancerki i aktora? Zobaczcie, jak wyrosła. Podobna do znanych rodziców?

Multimedia

Anna Głogowska córka. Czym zajmuje się Julia?

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski są rodzicami nastoletniej Julii. Dziewczyna ma już 15 lat i poniekąd poszła w ślady sławnych rodziców, bo zajmuje się m.in. dubbingowaniem. -Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu, zwyczajnie mam.... utalentowaną CÓRKĘ i (....) mam na Nią OKO, a nawet 2 i UCHO - zachwycała się jakiś czas temu Anna Głogowska w mediach społecznościowych.

15-letnia Julia wprawiła w zachwyt wielu internautów. Ci gratulują rodzicom zdolnej córki, wskazują także, że dziewczynka przypomina znanego ojca. Oto niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod postem Ani Głogowskiej na Instagramie (pisownia oryginalna):

Córka czysty tata...

Nie da się ukryć ...😂 Ale do mnie też trochę podobna - napisała Anna Głogowska.

Śliczna dziewczyna, podobna do taty

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska świętują urodziny syna. Dumni rodzice odtworzyli zdjęcie sprzed latZobacz więcej

Po kim Waszym zdaniem Julia odziedziczyła urodę?

W listopadzie 2022 r. Anna Głogowska pojawiła się z córką na premierze spektaklu "Ślub doskonały". Panie chętnie pozowały do zdjęć fotoreporterom. Zobaczcie w galerii, jak wygląda Julia Gąsowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hh

    Hhj

    29.04.2021 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×