anna głogowska

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniali prowadzący programu. Mołek, Gąsowski, Urbańska, Głogowska i inni. Pamiętacie ich wszystkich?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także prowadzących, którzy nie raz potrafili przyćmić występujące na parkiecie gwiazdy. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniali się prowadzący "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie ich wszystkich?

02.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Anna Głogowska o związku z Mikołajem Roznerskim. "Cóż mogę więcej powiedzieć". Gwiazda rozpływała się z zachwytu nad najprzystojniejszym polskim aktorem

Media od dłuższego czasu spekulują na temat rzekomego związku Anny Głogowskiej i Mikołaja Roznerskiego. Słynna tancerka postanowiła przerwać milczenie i odnieść się do plotek łączących ją z przystojnym aktorem. Przy okazji opowiedziała również o tym, jak obecnie wygląda jej relacja z byłym partnerem.

12.06.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×