Anna i Robert Lewandowscy apelują: Zostańcie w domu wbrew narastającym frustracjom

Anna i Robert Lewandowscy zaangażowali się w zwalczanie epidemii koronawirusa. Para nie tylko przekazała ogromna kwotę dla szpitali zakaźnych w Polsce, ale także zaapelowała do rodaków, aby w tym trudnym czasie pozostali w swoich domach.

Multimedia

Anna i Robert Lewandowscy za pośrednictwem mediów społecznościowych po raz kolejny zaapelowali o to, by pozostać w domach w czasie szalejącej pandemii koronawirusa. Trenerka personalna zamieściła wpis opatrzony zdjęciem, na którym wraz z mężem pozują w maseczkach ochronnych.

Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy [...] Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach - czytamy na Instagramie.

Modelka krytykuje Dominikę Kluczyk i Lewandowskich? Chodzi o miliony, które przekazali na walkę z koronawirusem!Zobacz więcej

Lewandowscy nie ograniczają się jedynie do apelowania o pozostanie w domach. Wcześniej para przekazała na walkę z koronawirusem milion euro. Jak już informowaliśmy, 4 mln złotych od piłkarza i trenerki trafią do wszystkich szpitali zakaźnych w Polsce, zajmujących się wyłącznie zwalczaniem epidemii. Pieniądze zostaną przekazane szpitalom w równych wysokościach. Trwa przygotowywanie dokumentów, umożliwiających przekazanie placówkom wszystkich środków.

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×