Anna i Robert Lewandowscy mają przepiękną posiadłość w Katalonii. Szklana willa kosztowała majątek!

Robert Lewandowski opuścił w tym roku Bayern Monachium i zaczął grać w hiszpańskim klubie FC Barcelona. Kapitan reprezentacji Polski mieszka obecnie z rodziną w Katalonii. Jak wygląda dom Anny i Roberta Lewandowskich w miasteczku Castelldefels? Spójrzcie tylko na te zdjęcia. Jest przepiękny!

Multimedia

Anna i Robert Lewandowscy tworzą „zgraną drużynę”

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska to chyba najpopularniejsza para polskiego show biznesu. W życiu zawodowym osiągnęli już niemal wszystko. Prywatnie, szczęście także się do nich uśmiecha. Lewandowscy wspólnie wychowują dwie córki, mają wspólne pasje i biznesy - uchodzą za jedną z najbardziej zgranych rodzin w Polsce i być może na świecie.

Kapitan reprezentacji Polski w 2022 roku zasilił skład FC Barcelony. Decyzja o przejściu do nowego zespołu wiązała się z koniecznością przeprowadzki.

Przepych i luksus to mało powiedziane. Tak wyglądały śluby polskich piłkarzy!Zobacz więcej

Pokazywaliśmy już przepiękny dom Lewandowskich w Monachium. Ogromna kuchnia, jasny, przestronny salon i zielony ogród zrobiły na wszystkich duże wrażenie. Słynna para może pochwalić się także drugim domem. Letnia rezydencja Lewandowskich na Majorce to istny raj na ziemi!

Gdzie mieszkają Robert i Anna Lewandowscy w Hiszpanii?

Obecnie Robert Lewandowski mieszka z rodziną w małym miasteczku Castelldefels, położonym ok. 20 minut jazdy od Barcelony. Według Gerarda Romero to Milena Lewandowska, czyli siostra piłkarza, pomagała mu w znalezieniu domu w okolicach stolicy Katalonii.

Dlaczego Lewandowscy wybrali właśnie to miasteczko? Moglibyśmy wymienić co najmniej kilka powodów. Po pierwsze, to tutaj od lat mieszkają największe gwiazdy Barcy m.in. Lionel Messi, Luis Suarez czy Ronaldinho. Dobry dojazd na Camp Nou był z pewnością priorytetem dla RL9, ale piękna okolica też jest ważna. Najważniejszym zabytkiem Castelldefels jest położony na wzgórzu zamek Fels, okolicę zdobi także szeroka plaża określana jako „raj dla rodzin z dziećmi”.

Fakt” sprawdził ceny w okolicy i jak się okazuje, zakup takiej willi to koszt ok. 20 mln zł.

Zobacz galerię

Tak wygląda dom Lewandowskich w Hiszpanii

Anna Lewandowska od czasu do czasu publikuje w sieci zdjęcia nowego domu. W nowej rezydencji słynnej pary dominuje minimalizm - biel i brąz.

Zobacz w galerii, jak Robert Lewandowski i Anna Lewandowska urządzili swój dom w Hiszpanii

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×