Anna Lewandowska o macierzyństwie i nie tylko: Pierwszy poród ledwo przeżyłam

Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie. Żona Roberta Lewandowskiego w rozmowie z Pauliną Krupińską w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o trudach macierzyństwa. Trenerka przyznała, że pierwszy poród był dla niej bardzo trudny.

Multimedia

Anna Lewandowska wyznaje: Pierwszy poród ledwo przeżyłam

Niedawno Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. Trenerka udzieliła ostatnio szczerego wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o macierzyństwie i dwóch skrajnie różnych porodach. Żona Roberta Lewandowskiego wspominał też o tym na swoim blogu.

Pierwszy był bardzo ciężki, ledwo go przeżyłam. Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Jest pani świetnym wzorem,  bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród. Drugi poród był zdecydowanie lżejszy. Trwał 30 minut, nawet nie zdążyli mi podać znieczulenia. Tak że to jest drugi, skrajny przykład porodu, ta aktywność zadziałała i bardzo chciałam to pokazać - wyznała Anna Lewandowska.

Robert Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z żoną i córkami. "Moje dziewczyny"Zobacz więcej

W rozmowie z Pauliną Krupińską Anna Lewandowska przyznała, że z dwójką dzieci nie jest już tak łatwo. Robert jest jednak dla niej dużym wsparciem.

Nie jest mi teraz też tak super łatwo. Ja jestem już po 30., drugie dziecko, dużo pracy, niewyspanie [...] Mieszkamy w Monachium, na co dzień nie mamy niestety babć ani rodziny, ale sobie radzimy. To jest bardzo fajne, że kwarantanna dała nam taki niesamowity wspólny czas, nie mieliśmy tego nigdy - dodała.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×