Anna Lewandowska o macierzyństwie i nie tylko: Pierwszy poród ledwo przeżyłam

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. Instagram.com/@annalewandowskahpba
fot. Instagram.com/@annalewandowskahpba
Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie. Żona Roberta Lewandowskiego w rozmowie z Pauliną Krupińską w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o trudach macierzyństwa. Trenerka przyznała, że pierwszy poród był dla niej bardzo trudny.

Anna Lewandowska wyznaje: Pierwszy poród ledwo przeżyłam

Niedawno Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. Trenerka udzieliła ostatnio szczerego wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o macierzyństwie i dwóch skrajnie różnych porodach. Żona Roberta Lewandowskiego wspominał też o tym na swoim blogu.

Pierwszy był bardzo ciężki, ledwo go przeżyłam. Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Jest pani świetnym wzorem,  bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród. Drugi poród był zdecydowanie lżejszy. Trwał 30 minut, nawet nie zdążyli mi podać znieczulenia. Tak że to jest drugi, skrajny przykład porodu, ta aktywność zadziałała i bardzo chciałam to pokazać - wyznała Anna Lewandowska.

W rozmowie z Pauliną Krupińską Anna Lewandowska przyznała, że z dwójką dzieci nie jest już tak łatwo. Robert jest jednak dla niej dużym wsparciem.

Nie jest mi teraz też tak super łatwo. Ja jestem już po 30., drugie dziecko, dużo pracy, niewyspanie Mieszkamy w Monachium, na co dzień nie mamy niestety babć ani rodziny, ale sobie radzimy. To jest bardzo fajne, że kwarantanna dała nam taki niesamowity wspólny czas, nie mieliśmy tego nigdy - dodała.

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn