Anna Lewandowska o Robercie Lewandowskim: Jesteśmy małżeństwem i jednocześnie przyjaciółmi

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Anna i Robert Lewandowscy (fot. screen Facebook.com)
Anna i Robert Lewandowscy (fot. screen Facebook.com)
Anna Lewandowska - mistrzyni karate i trenerka fitness, zdradziła, że jej mąż - piłkarz Robert Lewandowski - jest jej przyjacielem, psychologiem i niekiedy trenerem.

Małżeństwo sportowców Anny i Roberta Lewandowskich stanowi przykład na to, że życie zawodowe i rozwijająca się kariera nie muszą stanowić bariery w tworzeniu udanego związku. Mistrzyni karate zdradziła w rozmowie z Afterparty.pl, że mąż chętnie jej pomaga i wspiera ją w trudnych chwilach.

CZYTAJ TAKŻE:
ANNA LEWANDOWSKA O SWOIM MAŁŻEŃSTWIE [WIDEO]
JAKI STOSUNEK DO PIENIĘDZY MAJĄ ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY?

- Robert często mi pomaga. Raczej nie musi mi mówić: Idź biegać, bardziej: Ania, zostań w domu i odpocznij. On też jest takim moim psychologiem domowym i mówi: Ania, dziś odpocznij, bo naprawdę jesteś już przemęczona. Ale faktycznie, stara mi się pomagać i to jest fajne, że jesteśmy małżeństwem i jednocześnie przyjaciółmi. Trenuję z moim trenerem, ale często też z Robertem - wyznała Anna Lewandowska.

CZYTAJ TAKŻE:
ANNA LEWANDOWSKA OPOWIADA O SWOICH TRENINGACH [WIDEO]
ANNA LEWANDOWSKA: NIE JESTEM ZAZDROSNA O FANKI ROBERTA [WIDEO]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn