Anna Lewandowska urodziła! Jak ma na imię drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich?

Anna Lewandowska urodziła! Tuż po 3. urodzinach pierwszej córki Lewandowskich, Klary, na świat przyszła jej siostra. Pierwszym zdjęciem pochwalił się sam Robert Lewandowski. Jak ma na imię dziewczynka?

Multimedia

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę!

Anna i Robert Lewandowscy powitali na świecie swojego drugie dziecko. Dumny tata poinformował o tym w środę, 6 maja 2020 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych. Druga córka popularnej pary otrzymała imię Laura.

Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy

Przypomnijmy, że jeszcze kilka dni temu, Lewandowscy świętowali 3. urodziny swojej pierwszej córki, Klary (urodziła się 4 maja 2017 roku). Dziewczynka będzie teraz mieć młodszą siostrę. O tym, że Anna Lewandowska po raz drugi jest w ciąży poinformował Robert Lewandowski w listopadzie 2019 roku, gdy celebrował gola, strzelonego Olympiakosowi Pireus, wkładając piłkę pod koszulkę.

Anna i Robert Lewandowscy świętują 3. urodziny Klary tuż przed porodem drugiego dziecka!Zobacz więcej

Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem od 22 czerwca 2013 roku. Młodym rodzicom składamy gratulacje i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Urszula (gość)

  Piękne zdjęcie :) Brawa dla dzielnej mamy. Ja rodzę za niecały miesiąc :) Już oszalałam na punkcie maleństwa choć jeszcze go nie ma na świcie.. Jak zobaczyłam te wszystkie małe rzeczy na sensillo to nie mogłam się powstrzymać od zakupów.. Mąż się śmiał, że nie wyrobi na mnie i na dziecko jak tak dalej pójdzie :)

  07.05.2020 10:14
 • Super (gość)

  Fajnie że jeszcze są ludzie którzy żyją normalnie. Czyli mama, Tata, i dzieci. Teraz więcej jest nienormalności niż takiego zdrowego podejścia do rodziny. Widać szczerą miłość i SZACUNEK. GRATULACJE!!!!Mam nadzieję że u nich chociaż tak zostanie.

  06.05.2020 21:39
 • Ewa (gość)

  Nie wiem czemu, ale sadzilam, ze to bedzie chlopiec

  06.05.2020 16:04
 • Poszepczynska (gość)

  Gratulacje badzcie zdrowi i szczesliwi

  06.05.2020 13:05
 • Alicja (gość)

  Gratulacje! Jesteście piękną parą. Życzę dla Was a przede wszystkim teraz dla Laury i mamy - dużo zdrówka, niech Wam się wiedzie. Jestem Waszą fanką :) Pozdrawiam

  06.05.2020 12:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×