anna maria sieklucka

„Kolejne 365 dni”. Anna Maria Sieklucka żyje jak królowa! Dom gwiazdy „365 dni” przypomina pięciogwiazdkowy hotel

Anna Maria Sieklucka zyskała sławę za sprawą głównych ról w filmach „365 dni", „365 dni: Ten dzień” oraz „Kolejne 365 dni”. Jak widać, sukces kontrowersyjnych produkcji przełożył się na warunki życia odtwórczyni roli Laury. Okazuje się, że Anna Maria Sieklucka mieszka jak prawdziwa królowa, a wnętrz jej domu mógłby pozazdrościć niejeden renomowany hotel. Zobaczcie, jak mieszka słynna aktorka!

28.11.2022Kolejne 365 dni

Zaglądamy do domów polskich gwiazd. Tak mieszkają Barbara Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak i inni. Nie wszyscy zdecydowali się na przepych

Gwiazdy jak każdy z nas potrzebują chwili odpoczynku od medialnego szumu. Często ukojenie odnajdują w swoich domach. Każde z wnętrz polskich gwiazd wygląda inaczej. Jedni są fanami minimalizmu, a inni stawiają na bardziej wystawne projekty. Niektóre mieszkania mogą naprawdę zaszokować. Jak mieszkają m.in. Basia Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak? Zobaczcie naszą galerię!

24.07.2022Domy gwiazd

"365 dni: Ten dzień" [RECENZJA]. Stosunek goni stosunek i stosunkiem pogania. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej podbija Netflix

Od premiery filmu "365 dni" minęły dwa lata i wciąż zadziwia mnie skala fenomenu tej produkcji. Wystarczyło, że film pojawił się na Netflix i w jednym momencie stał się w najgłośniejszym polskim filmem na świecie w ostatnich latach. Czy nam się to podoba, czy nie, to fakt, któremu nie zaprzeczymy. Teraz jego drogą ma szansę iść kontynuacja pt. "365 dni: Ten dzień". Sprawdźcie naszą recenzję.

29.04.2022Recenzja

"365 dni: Ten dzień". Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone trzymają się za ręce na premierze erotyka na podstawie powieści Blanki Lipińskiej! Łączy ich coś więcej niż praca?

Na platformie Netflix właśnie zadebiutował od dawna oczekiwany film "365 dni: Ten dzień", który jest kontynuacją głośnego obrazu "365 dni". Gwiazdami erotycznego thrillera na podstawie powieści Blanki Lipińskiej są Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone, którzy na premierze produkcji trzymali się za ręce! Łączy ich coś więcej niż praca?

27.04.2022365 dni: Ten dzień

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14". Widzowie nie zgadzają się z werdyktem! Wygrała Anna Maria Sieklucka, choć ich zdaniem lepszy był Michał Meyer!

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już od czternastu edycji jest emitowany w telewizji i wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Nic dziwnego, że wyniki rywalizacji w poszczególnych odcinkach spotykają się z wieloma komentarzami ze strony widzów. Tak było i przy okazji ostatniego odcinka, w którym tryumfowała Anna Maria Sieklucka, jednak wielu widzów stwierdziło, że na zwycięstwo bardziej zasługiwał Michał Meyer.

27.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×