Antek Królikowski w ogniu krytyki internautów. "Skala żenady już przekroczona"

Antek Królikowski w minionych dniach nie ma najlepszej prasy. Medialne doniesienia o rozstaniu z Joanną Opozdą, która zaledwie kilka dni temu urodziła ich pierwsze dziecko powodują, że internauci nie mają litości dla aktora. Jego ostatni wpis jedynie dolał oliwy do ognia.

Multimedia

Rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Aktor Antoni Królikowski, syn śp. Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zdominował uwagę prasy bulwarowej w ostatnich dniach. Wszystko za sprawą doniesień o rozstaniu z poślubioną w sierpniu 2021 r. Joanną Opozdą, która 22 lutego br. urodziła ich pierwsze dziecko - syna Vincenta.

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się? Ponoć aktor zakochał się w innej!Zobacz więcej

Informacje o rozstaniu pojawiły się zaledwie chwilę po tym, jak media obiegły zdjęcia Antoniego zmierzającego do szpitala z naręczem prezentów i gigantycznym pluszowym misiem. Królikowski syna ujrzał dopiero 25 lutego, co skłoniło go do opublikowania w swoich mediach społecznościowych swoich przemyśleń. Treść zamieszczona przez aktora wywołała ogromne poruszenie wśród komentujących i lawinę krytyki.

Antek Królikowski pozuje z synem i komentuje medialne doniesienia o rozstaniu z Joanną Opozdą!Zobacz więcej

Część obserwatorów gratulowała aktorowi pociechy, natomiast część odniosła się do krążących plotek i uderzyła bezpośrednio w Królikowskiego (pisownia oryginalna):

Dość pokrętnie ale poniekąd potwierdzasz te plotki. 🤷🏻‍♀️🙄

W moich oczach straciłeś zbyt wiele.

Jednak Plotkom nie zaprzeczyles ....

Stary, cokolwiek nie powiesz - i tak już przegrałeś...

Bardzo to przykre, że RAZ zobaczył Pan syna jak sam Pan napisał w poście a nie jest przy nim CODZIENNIE. Że nie był Pan przy żonie kiedy rodziła i nie jest przy niej w połogu 😢😢 Sądziłam, że mając tak PIĘKNĄ ŻONĘ w końcu Pan się ustabilizuje. Bardzo smutno czytać o Waszym rozstaniu tuż przed narodzinami syna. Jakie cierpienie musiała przeżywać Pani Asia. Bardzo jej współczuję 😢😢 Kibicuję Wam , żeby udało się i RODZINA była razem

Ciekawe co sobie ojciec tam u góry myśli jak tak patrzy na twoje zachowanie gdy żona była w ciąży...

Skala żenady już przekroczona … zdrówka dla małego i Pańskiej żony …

Twojemu ojcu to jest teraz wstyd jak sie za zachowujesz i co zrobiłeś

Odpowiedzialność to takie trudne słowo. Make it not show the pictures. Powodzenia w ojcowskiej roli. Ten angaż jest najważniejszy.

Co za bełkot ......wiem, że nic nie wiem . Ale ty chłopie kręcisz .....

Piszesz, że najważniejsze żeby pozostać sobą (?) , nawet jeśli bycie sobą oznacza ranienie, krzywdzenie innych, naprawdę takim "sobą" trzeba pozostać? Bycie człowiekiem to przekraczanie siebie...

Krzyżowy ogień krytyki

W ogniu krytyki znalazła się również matka aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Skala niechęci do Antka Królikowskiego, jaka ukazała się w sekcji komentarzy pod jej postami w mediach społecznościowych spowodowała, że Ostrowska-Królikowska zablokowała możliwość komentowania części postów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska obrywa w sieci za syna. Dostaje obrzydliwe wiadomości!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Alina (gość)

  Ludzie mąż mojej córki pan policjant odszedł od niej 5 dni po ślubie kościelnym do innej to są poprostu niewyżyte skurwy .. mimo że córka ma z nim rocznego synka żenada Aśka trzymaj się.

  02.03.2022 04:14
 • Osia (gość)

  Wieniawa wiedziała co z niego za typ....

  01.03.2022 05:20
 • Motyka Stanisław (gość)

  Zero ról ani w filmach ani teatrach prosze o to reżyserów. Moo

  28.02.2022 19:37
 • Głowa rodziny (gość)

  Zwykły gnojek

  28.02.2022 16:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×