arkadiusz jakubik

18 polskich produkcji już wkrótce na Netflix! O czym będą? Borys Szyc w ekranizacji Remigiusza Mroza, Arkadiusz Jakubik w serialu na podstawie powieści Jakuba Żulczyka!

Na Netfliksie w nadchodzących miesiącach pojawi się aż 18 nowych polskich produkcji. Różnorodne gatunki, lokalne historie i gwiazdorskie obsady zaciekawią obecnych fanów i nowych widzów. Andrzej Seweryn jako drag queen, Maciej Musiałowski jako raper w tarapatach, Borys Szyc w ekranizacji Remigiusza Mroza to tylko część tego, co zobaczymy wkrótce na Netfliksie!

12.04.2022Netflix

"Czarna owca". Agnieszka Woźniak-Starak błyszczy na premierze nowego polskiego filmu! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami premiera nowego polskiego filmu "Czarna owca", którego reżyserem jest Aleksander Pietrzak. Na galowej premierze, która odbyła się w środę 11 sierpnia w warszawskim kinie Helios, pojawiło się wiele gwiazd, z Agnieszką Woźniak-Starak na czele, która po prostu błyszczała! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

12.08.2021Czarna owca

"Jak najdalej stąd" [RECENZJA]. Polskie marzenia o VW Passacie B5, czyli współczesne kino moralnego niepokoju. Świetny debiut Zofii Stafiej w nowym filmie Piotra Domalewskiego!

Piotr Domalewski drzwi do polskiego kina wyważył mocnym kopniakiem. Jego "Cicha noc" przez wielu została uznana za jeden z najważniejszych debiutów ostatnich lat i trafną diagnozę Polski oraz polskości. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, ale na szczęście swoim drugim filmem pt. "Jak najdalej stąd" młody reżyser potwierdza, że kapitalny debiut nie był dziełem przypadku. Domalewski to czujny obserwator i kronikarz życia zwykłych Polaków.

25.09.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×