ayka

Przeczytaj także:

Reżyserski debiut Ryana Goslinga i filipiński hit w maju w Ale kino+ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Cannes to coś więcej, niż najważniejszy festiwal filmowy na świecie. To żywy mit i prawdziwa instytucja. Z okazji 70. edycji festiwalu, w maju Ale kino+ zaprasza na cykl z filmami z poprzednich lat. W programie m.in: „Imigranci” Jacquesa Audiarda (Złota Palma 2015), „Lost River” Ryana Goslinga (debiut reżyserski aktora prezentowany w sekcji Un Certain Regard 67. edycji festiwalu), „Nieodwracalne” Gaspara Noé (konkurs główny 55. edycji) oraz polska premiera „Mama Rosa” Brillante Mendozy (nagroda dla najlepszej aktorki podczas 69. edycji festiwalu). Premiery w każdy wtorek, od 2 maja, o godzinie 20:10. Tylko w Ale kino+.

01.05.2017Ale kino+

"Czerwony żółw". Ten film wybrali sami widzowie! Przepiękna i wzruszająca animacja od 23 czerwca w kinach [WIDEO+ZDJĘCIA]

Scope100 to trzecia edycja przedsięwzięcia zainicjowanego w 2014 roku. Dzięki widzom dwóch pierwszych edycji na polskie ekrany trafiły filmy "Magical Girl", "Party Girl" oraz "Blokada". Spośród siedmiu filmów, które brały udział w 3. edycji europejskiego projektu stworzonego przez Gutek Film, uczestnicy wybrali najlepszy, który trafi do ogólnopolskiej dystrybucji. Jest nim "Czerwony żółw" w reżyserii Michaela Dudoka de Wita!

09.01.2017Czerwony żółw

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×