„Babilon”. Żona Piotra Adamczyka o spotkaniu z Bradem Pittem. Karolina Szymczak speszyła hollywoodzkiego gwiazdora! „Był bardzo nieśmiały”

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Żona Piotra Adamczyka w Polsce co prawda mierzy się z łatką żony swojego męża, jednak za granicą sytuacja wygląda nieco inaczej. Karolina Szymczak opowiedziała o roli w amerykańskiej produkcji „Babilon”, gdzie pojawiła się na planie u boku Brada Pitta. - Powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u - wspomina ukochana Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak.

Żona Piotra Adamczyka o spotkaniu z Bradem Pittem. „Był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył”

Piotr Adamczyk w 2019 r. wziął ślub z piękną aktorką, Karoliną Szymczak. Choć w Polsce do niej przylgnęła łatka „żony swojego męża”, który cieszy się większą rozpoznawalnością od niej, oboje mają się czym pochwalić. Oboje mogą się poszczycić angażem w międzynarodowych produkcjach.

Aktorka w rozmowie z „Dzień dobry TVN” cofnęła się wspomnieniami do castingu filmu „Babilon”. - To był taki zwykły casting, w którym wzięłam udział w 2020 roku, w pandemii. Nagle po roku dostałam telefon od swojego managera: Słuchaj, czy ty pamiętasz taki projekt BABYLON? Oni by chcieli, żebyś jeszcze raz nagrała ten casting, ale tym razem po węgiersku - opowiadała na kanapie, przytacza jej wypowiedź m.in. serwis Pudelek.

Na planie spotkała Brada Pitta, czego, jak przyznała w programie śniadaniowym, zupełnie się nie spodziewała. Jak się zachował słynny hollywoodzki gwiazdor?

Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest. Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe - przytacza jej wypowiedź serwis.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn