Babilon

„Babilon”. Żona Piotra Adamczyka o spotkaniu z Bradem Pittem. Karolina Szymczak speszyła hollywoodzkiego gwiazdora! „Był bardzo nieśmiały”

Żona Piotra Adamczyka w Polsce co prawda mierzy się z łatką żony swojego męża, jednak za granicą sytuacja wygląda nieco inaczej. Karolina Szymczak opowiedziała o roli w amerykańskiej produkcji „Babilon”, gdzie pojawiła się na planie u boku Brada Pitta. - Powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u - wspomina ukochana Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak.

04.12.2022Babilon

Przeczytaj także:

"Hawkeye". Piotr Adamczyk z żoną Karoliną Szymczak wśród światowych gwiazd na premierze nowego serialu Marvela! Zadali szyku!

Piotr Adamczyk już nie raz próbował swoich sił w amerykańskich filmach i serialach, jednak "Hawkeye" to zdecydowanie najgłośniejsza i największa produkcja, w jakiej udział wziął polski aktor. Adamczyk pojawił się na światowej premierze serialu Marvela w Los Angeles, gdzie oczywiście towarzyszyła mu piękna żona, Karolina Szymczak. Zadali szyku!

18.11.2021Hawkeye

"Diablo. Wyścig o wszystko". Karolina Szymczak grała z Dwaynem Johnsonem, a teraz jest gwiazdą polskich "Szybkich i wściekłych'! Czego widzowie mogą spodziewać się po tym filmie? [WYWIAD]

Już w piątek, 18 stycznia, do kin trafi film "Diablo. Wyścig o wszystko", którego zwiastun oraz plakaty promocyjne zrobiły małe zamieszanie w sieci. Dostaniemy polskich "Szybkich i wściekłych"? Jaki to będzie film? Jak w roli gangstera sprawdził się Cezary Pazura? O tym wszystkim opowiada nam Karolina Szymczak, która jest jedną z gwiazd "Diablo"!

17.01.2019Wywiad

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×