Bajki i filmy familijne na święta 2020. Jakie produkcje dla dzieci zobaczymy w Boże Narodzenie 2020? [PROGRAM TV, ŚWIĘTA W TV]

Boże Narodzenie to dobry moment na spędzenie wartościowego czasu całą rodziną. Bardzo pomocne w tym mogą okazać się bajki dla dzieci i filmy familijne. W czasie Świąt Bożego Narodzenia w telewizji nie zabraknie zarówno produkcji z gwiazdkowym akcentem, jak i filmów, które dobrze się ogląda niezależnie od pory roku. Sprawdź, jakie bajki i filmy dla dzieci obejrzymy w Gwiazdkę 2020!

Multimedia

Gwiazdkowe bajki dla dzieci w TV

Wiele osób twierdzi, że prawdziwe Święta Bożego Narodzenia nie mogą się obyć bez seansu filmu "Kevin sam w domu" - na szczęście, nie zabraknie go również w tym roku. W tym wyjątkowym czasie, w telewizji pojawi się także sporo świątecznych odcinków znanych i uwielbianych przez najmłodszych produkcji, takich jak: "Pada Shrek", "Święta, święta i Po" czy "Smerfy: Opowieść wigilijna".

Komedie romantyczne, dokument i ekranizacja kultowego musicalu w Boże Narodzenie! Sprawdź, co warto zobaczyć w TV!Zobacz więcej

Fani najbardziej klasycznych animacji nie będą zawiedzeni - w czasie Bożego Narodzenia będzie można obejrzeć m.in. "Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków" Disneya z 1937 roku. Osoby preferujące bardziej współczesne filmy animowane będą miały możliwość zobaczyć "Ratatuj", "Gdzie jest Nemo" oraz "Coco".

Wszystkie szczegóły dotyczące filmów familijnych i bajek dla dzieci, które będzie można zobaczyć w telewizji w Święta Bożego Narodzenia 2020, znajdziecie w naszej galerii:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×