Barbara Kurdej-Szatan miała poprowadzić „Dzień Dobry TVN”! Już wiadomo, dlaczego odrzuciła propozycję

Barbara Kurdej-Szatan mogła być gwiazdą „Dzień Dobry TVN”, ale ostatecznie nie zdecydowała się prowadzić słynnego programu śniadaniowego. Dlaczego odmówiła stacji TVN? Aktorka odniosła się do plotek w najnowszym wywiadzie.

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”? Było blisko!

Wiedzieliście o tym, że Barbara Kurdej-Szatan dostała swego czasu interesująca propozycję od TVN? Aktorce, której popularność przyniosły występy w reklamach popularnej sieci komórkowej oraz w serialu „M jak miłość”, zaproponowano prowadzenie „Dzień Dobry TVN”. Kurdej-Szatan jednak odmówiła. Dlaczego?

Poszło o zawodowe priorytety.

W TVN-kiedyś odmówiłam prowadzenia "Dzień Dobry TVN", dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką. Scenę kocham i kocham grać. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenie stricte dla dziennikarzy - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Barbara Kurdej-Szatan chce się spełniać przede wszystkim jako aktorka.

Chcielibyście zobaczyć Basię Kurdej-Szatan w roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN”?

Zobacz galerię

Barbarę Kurdej-Szatan w 2022 r. można było oglądać w filmie „Miłość na pierwszą stronę”. W przygotowaniu jest już kolejna produkcja z jej udziałem. To film „Miłość ma cztery łapy”, który ma trafić do kin w styczniu 2023 r.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Basia (gość)

Basia bardzo dobrze prowadziła programy rozrywkowe piszą ,jest dobrą aktorką emocje jej były obroną bezbronnych dzieci .hejterzy piszą też pod wpływem emocji

05.12.2022 07:16
  • Gość (gość)

Polski rynsztok to tu się wpisał. Straszne, wulgarne. Gość Właściciel teatru w sądzie powinien skończyć. Zwykły nieobliczalny menel.

04.12.2022 15:25
  • Nieznajoma (gość)

Oj zaszła za skórę...

02.12.2022 21:13
  • Właściciel teatru (gość)

Z niej taka aktorzyna, jak te primabaleriny z teatru balszoj co dawały du*y carowi Mikołajowi II, ona się nadaje tylko na afisz do roli cichodajki w spektaklu ruskij bardak, hejterka Szatanica chce się wybielać i ocieplić swój wizerunek po tym jak swym plugawym jęzorem pluła na polski mundur... Dać jej miotłę i nich czyści rynsztok...

28.11.2022 01:18
  • ewa (gość)

Hejeterka Kurdej Szatan znów się ociepla, do dziś szczerze nie przeprosiła za swój hejt

27.11.2022 12:55
  • gość (gość)

Basia Kurdej Szatan fantastycznie prowadziłaby program w białoruskiej telewizji śniadaniowej, tam jest kochana i uwielbiana

27.11.2022 12:54
  • Kaja (gość)

Nie

26.11.2022 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.