Barbara Kurdej-Szatan miała poprowadzić „Dzień Dobry TVN”! Już wiadomo, dlaczego odrzuciła propozycję

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Mogła poprowadzić „Dzień Dobry TVN”, ale odmówiła! Już wiadomo, dlaczego
Mogła poprowadzić „Dzień Dobry TVN”, ale odmówiła! Już wiadomo, dlaczego Gałązka/AKPA
Barbara Kurdej-Szatan mogła być gwiazdą „Dzień Dobry TVN”, ale ostatecznie nie zdecydowała się prowadzić słynnego programu śniadaniowego. Dlaczego odmówiła stacji TVN? Aktorka odniosła się do plotek w najnowszym wywiadzie.

Barbara Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”? Było blisko!

Wiedzieliście o tym, że Barbara Kurdej-Szatan dostała swego czasu interesująca propozycję od TVN? Aktorce, której popularność przyniosły występy w reklamach popularnej sieci komórkowej oraz w serialu „M jak miłość”, zaproponowano prowadzenie „Dzień Dobry TVN”. Kurdej-Szatan jednak odmówiła. Dlaczego?

Poszło o zawodowe priorytety.

W TVN-kiedyś odmówiłam prowadzenia "Dzień Dobry TVN", dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką. Scenę kocham i kocham grać. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenie stricte dla dziennikarzy - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Barbara Kurdej-Szatan chce się spełniać przede wszystkim jako aktorka.

Chcielibyście zobaczyć Basię Kurdej-Szatan w roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN”?

Barbarę Kurdej-Szatan w 2022 r. można było oglądać w filmie „Miłość na pierwszą stronę”. W przygotowaniu jest już kolejna produkcja z jej udziałem. To film „Miłość ma cztery łapy”, który ma trafić do kin w styczniu 2023 r.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn