baron

"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska o początkach kariery. W młodości malowała guziki i śpiewała na weselach! "Schudłam 10 kg z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego"

Dziś Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Wielki talent, potężny głos i niezwykła uroda oraz charakter, który kształtował się poprzez trudne życiowe lekcje - tak można pokrótce opisać wokalistkę. Choć dziś nie musi martwić się o pieniądze, nie zawsze tak było! Niegdyś była dosłownie bez grosza w kieszeni. - Schudłam 10 kg z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego. Dobra lekcja życia - wspominała.

11.09.2022The Voice Senior

"The Voice of Poland 13". Martin Rybczyński zachwycił trenerów podczas przesłuchań w ciemno! Kim jest nowa gwiazda programu TVP?

Choć do pierwszego odcinka 13. edycji "The Voice od Poland" zostało jeszcze trochę czasu, to już wiadomo co nieco na temat uczestników, którzy zaprezentują w nim swoje wokalne umiejętności. Jednym z jest Martin Rybczyński, który na etapie przesłuchań w ciemno zachwycił trenerów i został okrzyknięty największym ciachem najnowszej edycji "The Voice of Poland". Jak się zaprezentował na scenie?

01.09.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland 13". Justyna Steczkowska zadała szyku w czerwonej sukni! Jaką trenerką będzie Lanberry?

Już od 3 września widzowie ponownie będą mieli okazję śledzić muzyczne losy uczestników programu "The Voice of Poland 13", w którym muzyka i talent grają dwie główne role. Za nami prezentacja trenerów i prowadzących nową edycję programu i przyznajemy, że Justyna Steczkowska w czerwonej sukni zadała szyku! Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką trenerką jest debiutująca w show Lanberry! Sprawdźcie.

13.08.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Babcia Barona trafiła w domu opieki. To ta sama placówka, gdzie przebywa Jerzy Połomski

Choć Baron należy do jednych z najpopularniejszych artystów w naszym kraju, to wciąż niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Okazuje się, że słynny muzyk może się pochwalić równie słynną babcią, która grała w wielu popularnych serialach. Według najnowszych medialnych doniesień, kobieta trafiła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

01.07.2022The Voice of Poland

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×