"Barwy szczęścia". Anna Adamus to nie tylko aktorka, ale i wzięta modelka. Niedawno jednak przeżyła ogromną tragedię!

Monika Zaganiaczyk
Monika Zaganiaczyk
Anna Adamus już od 12 lat wciela się w postać Zuzi - adoptowanej córki Cieślaków. Osiemnastolatka dorosła na oczach widzów i jest dziś piękną młodą kobietą. Świetnie idzie jej nie tylko w aktorstwie ale i modelingu. Młoda aktorka nie miała łatwego życia. Dwa lata temu przeżyła ogromną tragedię. Musiała wydorośleć wcześniej niż zapewne przypuszczała...

Anna Adamus - Zuzia z "Barw szczęścia"

Kiedy pojawiła się serialu, była małą dziewczynką. Jej bohaterka - Zuzia - została podopieczną Róży i Zdzisława Cieślaków. Anna Adamus rozpoczęła swoją przygodę z "Barwami szczęścia" dokładnie w 375. odcinku serialu, który został wyemitowany 20 stycznia 2010 roku. Słodka Zuzia oczarowała nie tylko swoich adopcyjnych rodziców, ale także Władka i jego partnera Maćka.

Osiemnastoletnia dziś Anna Adamus dosłownie dorastała na oczach widzów. Dziś jest piękną młodą kobietą, która świetnie radzi sobie nie tylko jako aktorka, ale także modelka. Serialowa Zuzia wzięła udział w kampaniach reklamowych i ma na swoim koncie wiele sesji zdjęciowych.

Młoda aktorka chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami. Trzeba przyznać, że obiektyw ją kocha... Sympatią darzą ją też fani. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 64 tysiące osób!

Życiowa tragedia Anny Adamus

Dwa lata temu bohaterkę "Barw szczęścia" spotkała wielka życiowa tragedia. 15 maja 2020 roku zmarł jej ojciec- znany działacz piłkarski i producent muzyczny Ryszard Adamus. Tragedia wydarzyła się w letnim domu rodziny, który mieści się pod Warszawą. To właśnie Anna znalazła tatę leżącego w zagrodzie dla kóz.

Leżał na ziemi, zimny, z otwartymi oczami. Przeraziłam się i zadzwoniłam pod numer 112, tam usłyszałam, że mam reanimować tatę i robiłam to. Słyszałam jak pękają mu żebra i płakałam do słuchawki, w której słyszałam mamę

Aktorka bardzo przeżyła tratę taty, który, jak mówiła, był jej przyjacielem. Ojciec wspierał ją i spełniał marzenia. Szesnastoletnia wówczas aktorka musiała dorosnąć szybciej, niż mogłoby się to wydawać.

Ostatnio aktorka wyjawiła fanom, że nie ma także kontaktu z matką. Zapytał ją o to jeden z Internautów.

Mama mnie wszędzie poblokowała. To był jej wybór, żeby się ode mnie odciąć

  • napisała w odpowiedzi na pytanie.

Anna Adamus bardzo dobrze rokuje. Ma wyjątkowe rysy twarzy i wspaniałą figurę. Te atuty mogą otworzyć jej drzwi do wielkiej kariery w modelingu. Talent aktorski to natomiast kolejny atut młodej kobiety. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Anny Adamus!

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn