"Barwy szczęścia". Córka Rafała Maślaka trafiła do szpitala. Rozgoryczony model narzeka na warunki: "Kamila musiała spać na fotelu"

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Rafał Maślak przekazał fanom smutną informację. Jego ukochana córeczka trafiła do szpitala i musiała zostać dłużej w placówce. Przy dziecku czuwała żona modela, ale warunki, w jakich przyszło jej spędzić noc, pozostawiają wiele do życzenia.

Córka Rafała Maślaka w szpitalu

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń w 2021 roku powitali na świecie córkę Michalinę. To ich drugie dziecko. Synek Maksymilian przyszedł na świat w 2019 roku. Model, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z serialu "Barwy szczęścia" oraz występów w tanecznym show TVP "Dance Dance Dance" poinformował kilka dni temu, że jego najmłodsza pociecha trafiła do szpitala.

Kamila i Michalina są w szpitalu. Misia źle się poczuła i zawiozłem dziewczyny do szpitala i tam musiały zostać trochę dłużej

Celebryta podzielił się z fanami zdjęciem ze szpitalnej sali, które przesłała mu żona. Model nie kryje zaskoczenia warunkami, w jakich przyszło spać jego ukochanej.

Generalnie już wszystko jest ok, ale rozbawiło mnie wczoraj zdjęcie, które wysłała mi Kamila, swojego łóżka. Nie mieliśmy pojęcia, że przyjmując dziecko, mamy muszą spać na fotelu. Tak wygląda łóżko Kamili. Nie to, że narzekam, po prostu nie wiedzieliśmy, że tak jest. Na szczęście można zabrać ze sobą jakiś minimaterac. Pierwszą noc Kamila musiała przespać na fotelu. Żartowała, że spędziła noc jak w samolocie. Dzisiejsza noc na pewno będzie wygodniejsza. Rusza pogotowie jedzeniowe. Catering, bo tam nie ma jedzenia. Upiekłem też ciasto, mam nadzieję, że będzie zadowolona - wyjaśnił w mediach społęcznościowych.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CTC2VDoIbtM/[/instagram]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn