"Barwy szczęścia". Gorące sceny Rafała Maślaka w serialu! Jego żona jest zazdrosna o Joannę Opozdę?!

Kamila Glińska
Kamila Glińska
fot. Barwy Szczęścia
fot. Barwy Szczęścia
Rafał Maślak dołączył do obsady "Barw szczęścia". Jego bohater - Alan - to prawdziwy łamacz kobiecych serc. Niedługo zobaczymy go w gorącej scenie z Joanną Opozdą! Co na to żona Mistera Polski, Kamila?

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

W "Barwach szczęścia" przyszedł czas na pierwszą edycję reality show "Ex-ex". Producentami są: Justin (Jasper Sołtysiewicz), Mariola (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak) oraz Klara (Olga Jankowska). Przyjaciele postanowili zająć się testowaniem atrakcji dla uczestników, a później pojawią się bohaterowie programu. Wśród nich Alan (Rafał Maślak) i Sandra (Joanna Opozda).

Okazuje się, że w serialu zobaczymy naprawdę gorące sceny! W 2163. odcinku Sandra i Alan zdecydują na seks w jacuzzi, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w show! - Musimy iść na całość - stwierdzą. Zaproponują Kacprowi (Jakub Szlachetka), aby do nich dołączył, ale nie spotkają się z pozytywną odpowiedzią. Mimo to, para wcieli swój plan w życie i dzięki im igraszkom słupki oglądalności poszybują w górę.

Rafał Maślak - szczęśliwy mąż i ojciec małego Maksymiliana przyznaje, że czytając scenariusz miał wypieki na twarzy! - Kiedy dostałem scenariusz to czytałem go w domu na głos i razem z moją żoną śmialiśmy się z tego, co mnie czeka na planie, aż do momentu, gdy niewiele myśląc przeczytałem kolejną, dość gorącą scenę. Nastała niezręczna cisza - zdradza Mister Polski. Czy jego żona Kamila jest zazdrosna o Joannę Opozdę? Zobacz wideo!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn