"Barwy szczęścia". Katarzyna Zielińska wspólnie z młodszą siostrą poprowadzi program śniadaniowy. Kim jest Karolina Zielińska?

Katarzyna Zielińska i jej młodsza siostra Karolina, zostały jedną z par prowadzących nowy program śniadaniowy na antenie Zoom TV. Do tej pory aktorka pokazywała swoją siostrę jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co o niej wiadomo?

Multimedia

Poranny rogal - nowy program śniadaniowy na Zoom TV

Katarzyna Zielińska oraz jej młodsza siostra Karolina, znalazły się w gronie prowadzących najnowszy program śniadaniowy "Poranny rogal", który od poniedziałku 4 lipca będzie można oglądać na antenie Zoom TV o godz. 7:45. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, w każdym wydaniu znajdą się najciekawsze i aktualne informacje z najróżniejszych dziedzin: od gospodarki, przez kulturę, aż po nowinki ze świata show-biznesu. Nie zabraknie także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw.

Poza siostrami Zielińskimi, w gronie prowadzących mają się znaleźć Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, którzy poprowadzą pierwsze wydanie, a także osobistości takie jak Kajra i Sławomir, Łukasz i Beata Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska z mężem.

Była jurorka nie zostawia na Katarzynie Cichopek suchej nitki i ma żal do TVPZobacz więcej

Kim jest Karolina Zielińska?

Do tej pory Karolina Zielińska była znana głównie z tego, że pojawiała się na Instagramie swojej sławnej siostry. Wiadomo o niej, że ma 36 lat i od kilku lat mieszka w Warszawie. Jest ona absolwentką biotechnologii. Teraz u boku Katarzyny Zielińskiej spróbuje swoich sił w show-biznesie.

Zobacz galerię

Wyciekły kolejne nazwiska uczestników! Wśród nich gwiazda konkurencyjnej stacjiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×