„Barwy szczęścia". Marta Walawska odeszła w tragicznych okolicznościach. Jej losy mogły się potoczyć inaczej?

„Barwy szczęścia" to serial, w którym wystąpiło wielu wspaniałych aktorów. Jedną z nich była Katarzyna Zielińska, która wcielała się w postać Marty Walawskiej. Niestety jej bohaterka odeszła w tragicznych okolicznościach. Co dziś słychać u aktorki?

Multimedia

"Barwy szczęścia" tragiczna śmierć Marty

Katarzynę Zielińską kojarzy w Polsce każdy. Rude włosy i wesoła buzia towarzyszą jej od początku kariery. Aktorka przeszła w pewnym momencie spektakularną metamorfozę. Zadbała o siebie i z radosnej pyzy stała się prawdziwą seksbombą.

Najpiękniejsze aktorki w historii serialu. Przez 18 lat widzowie mieli na kim zawiesić oko!Zobacz więcej

Marta Walawska, była bohaterką "Barw szczęścia", w którą Kasia Zielińska wcielała się przez lata. W końcu postanowiła się uwolnić od sideł tasiemca, a jej postać została zamordowana.

Ześlizgnęła się, wpadła do lodowatej wody... Była coraz dalej i dalej, w końcu zniknęła - tak opisywał jej śmierć psychopata, który do niej doprowadził

Wokół śmierci Walawskiej kręciło się sporo podejrzanych typów, między innymi lubiący pieniądze jasnowidz, któremu zaufał Jacek Rozenek.

Nad rzeką miałem wizję. Proszę pozwolić mi działać, a daję słowo, że ją znajdę, ale muszę w tym celu wykonać ruchy, które są kosztowne - przekonywał jasnowidz

Nic to jednak nie pomogło, a Kasia Zielińska ostatecznie pożegnała się z "Barwami szczęścia"

Jak widać na ostatnich zdjęciach, aktorka wygląda wspaniale, lepiej niż kiedykolwiek. Życie ewidentnie jej służy, mimo trudnych momentów.

Natalia dostaje niepokojące sms-y od stalkera. Krzysiek zostaje zakładnikiem gangsterów!Zobacz więcej

Piękna Kasia Zielińska na zdjęciach w naszej galerii

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×