"Barwy szczęścia". Natalia Sierzputowska pozuje w bieliźnie. Młoda aktorka opublikowała osobisty i odważny wpis o samoakceptacji

Natalia Sierzputowska to jedna z najciekawszych młodych polskich aktorek. Obecnie możemy oglądać ją w serialu "Barwy szczęścia", jednak młoda aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie właśnie zdecydowała się na osobisty i odważny wpis.

Multimedia

Natalia Sierzputowska z "Barw szczęścia" pozuje w bieliźnie. Młoda aktorka się na osobisty i odważny wpis!

Natalia Sierzputowska jest jedną z najbardziej interesujących polskich aktorek młodego pokolenia. Obecnie artystkę możemy oglądać m.in. w serialu "Barwy szczęścia", ale ma za sobą również występy w serialu "Komisarz Mama" czy filmach "Teściowie" oraz "Czarna owca".

Natalia Sierzputowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie niejednokrotnie publikowała odważne zdjęcia. Jednak teraz zdecydowała się zapozować w bieliźnie i emocjonalnie odkryć przed swoimi obserwatorami. Młoda aktorka opublikowała osobisty i odważny wpis o samoakceptacji. Młodzi ludzie, co niestety nie zmienia się od lat, mają ogromny problem z akceptacją samych siebie, swoich ciał i tego, jak wyglądają.

Kasia Zięciak zmieniła się od czasu zakończenia programu! Teraz zapozowała w samej bieliźnie!Zobacz więcej

Ale w związku z powyższym, rozmawiamy też trochę o tym co sprawiło, że pokochałyśmy siebie- u mnie to była zasługa regularnej terapii. I nie będę udawać, że było to proste, bo moja droga do tego, aby naprawdę zacząć lubić i akceptować siebie trwała prawie całe moje życie. Tak naprawdę to dalej trwa, bo walka ze swoim wewnętrznym krytykiem potrafi być ekstremalnie ciężka. Ale staram się być dla siebie jak najmniej surowa. Samoakceptacja w moim przypadku była lekarstwem na wiele lęków i problemów, które spotykałam. To, że się Wam tutaj pokazuję w bieliźnie też jest dla mnie ogromnym krokiem. Miłych Walentynek kochani, spędzajcie je z ukochanymi, sami, albo w ogóle nie spędzajcie. Nie będę Wam mówić co macie robić 😗✌🏻

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • LUKASZ PLOSZAJSKI (gość)

  RAFAL KWIETNIEWSKI

  13.02.2022 11:28
 • TOMASZ KAROLAK (gość)

  STAEFFEN MULLER

  13.02.2022 11:13
 • MIIKOLAJ ROZNERSKI (gość)

  BORYS SZYC

  13.02.2022 10:51
 • MARCIN ROGACWICZ (gość)

  ADAM ZDROLKOWSKI

  13.02.2022 10:49
 • MIKOLAJ ROZNESKI (gość)

  MARCIN BOSAK

  13.02.2022 10:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×