"Barwy szczęścia". Natalia Sierzputowska pozuje w bieliźnie. Młoda aktorka opublikowała osobisty i odważny wpis o samoakceptacji

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Natalia Sierzputowska to jedna z najciekawszych młodych polskich aktorek. Obecnie możemy oglądać ją w serialu "Barwy szczęścia", jednak młoda aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie właśnie zdecydowała się na osobisty i odważny wpis.

Natalia Sierzputowska z "Barw szczęścia" pozuje w bieliźnie. Młoda aktorka się na osobisty i odważny wpis!

"Barw szczęścia"

Natalia Sierzputowska jest jedną z najbardziej interesujących polskich aktorek młodego pokolenia. Obecnie artystkę możemy oglądać m.in. w serialu "Barwy szczęścia", ale ma za sobą również występy w serialu "Komisarz Mama" czy filmach "Teściowie" oraz "Czarna owca".

Natalia Sierzputowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie niejednokrotnie publikowała odważne zdjęcia. Jednak teraz zdecydowała się zapozować w bieliźnie i emocjonalnie odkryć przed swoimi obserwatorami. Młoda aktorka opublikowała osobisty i odważny wpis o samoakceptacji. Młodzi ludzie, co niestety nie zmienia się od lat, mają ogromny problem z akceptacją samych siebie, swoich ciał i tego, jak wyglądają.

Ale w związku z powyższym, rozmawiamy też trochę o tym co sprawiło, że pokochałyśmy siebie- u mnie to była zasługa regularnej terapii. I nie będę udawać, że było to proste, bo moja droga do tego, aby naprawdę zacząć lubić i akceptować siebie trwała prawie całe moje życie. Tak naprawdę to dalej trwa, bo walka ze swoim wewnętrznym krytykiem potrafi być ekstremalnie ciężka. Ale staram się być dla siebie jak najmniej surowa. Samoakceptacja w moim przypadku była lekarstwem na wiele lęków i problemów, które spotykałam. To, że się Wam tutaj pokazuję w bieliźnie też jest dla mnie ogromnym krokiem.
Miłych Walentynek kochani, spędzajcie je z ukochanymi, sami, albo w ogóle nie spędzajcie. Nie będę Wam mówić co macie robić ????✌????

[instagram]https://www.instagram.com/p/CZwj5oqMUek/[/instagram]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn