"Barwy szczęścia" odcinek 1742. Marta nie żyje?! Krzepiński przyzna się do zabójstwa? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Kamila Glińska
Pełna ciepła i energii – Marta odmieniła życie wielu osób. Rodzina i przyjaciele tęsknią za nią niemal każdego dnia. Sprawdź, co wydarzy się w 1742. odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 1742. w czwartek, 16.11.2017 o godz. 20:05 w TVP2!

"Barwy szczęścia" odcinek 1742. w czwartek, 16.11.2017 o godz. 20:05 w TVP2!

Artur (Jacek Rozenek) wciąż nie traci nadziei i wierzy, że Marta (Katarzyna Zielińska) odnajdzie się. Tymczasem policja zatrzymała w końcu porywacza, który zaatakował Walawską w pociągu: Krzepińskiego (Marek Kossakowski). Szaleniec uparcie milczy choć śledczy robi wszystko, by go złamać.

Policja poprosiła Ewunię (Gabriela Ziembicka), by wskazała mężczyznę, który uwięził ją i jej mamę. Dziewczynka bez wahania wybrała zdjęcie Krzepińskiego. W 1742. odcinku "Barw szczęścia" bandyta wyzna w końcu, że... Marta utonęła! Mężczyzna zaprowadzi policję do miejsca nad rzeką, w którym Walawska próbowała przed nim uciec, ale spadła ze skarpy. I sucho opisze wydarzenia sprzed kilku tygodni:

- Wpadła do lodowatej wody... Grunt był wtedy śliski i grząski, bo padało i wiał wiatr.
- Co pan wtedy zrobił?
- Ostrożnie ruszyłem za nią, żeby ją utopić.
- Kiedy wszedłem do rzeki, zimna woda mnie otrzeźwiła. Zobaczyłem całą tę grozę, jakbym się obudził z koszmarnego snu. Usłyszałem, że ona woła mnie o ratunek. Rzuciłem się na pomoc, przysięgam, chciałem ją wyciągnąć! Zanurzyłem się w wodzie i zacząłem płynąć, ale Marta była coraz dalej i dalej... W końcu zniknęła. Sam ledwo wydostałem się z wody. Przemarznięty zacząłem szukać jakiejś pomocy, ale nikogo nie było w tej głuszy... Nikogo, kto mógłby pomóc.

Artur wciąż nie straci jednak nadziei… Biznesmen przyjedzie nad rzekę – łudząc się, że Marta mogła jednak się uratować. W końcu, zdesperowany, zwróci się o pomoc do wróża Modesta (Andrzej Niemirski). - Miała jakiekolwiek szanse w tej wodzie? Słyszy mnie pan?! Czy ona mogła przeżyć?! - zapyta. Czy jasnowidz skieruje policję na nowy trop?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn