„Barwy szczęścia" odcinek 2708. Klara donosi Jareckiemu o zachowaniu Bartosza. On jednak obraca sprawę na własną korzyść! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2708. - streszczenie. Klara ma dość współpracy z Bartoszem. Nie czuje się bezpieczna i donosi o jego zachowaniu Jareckiemu. Ten od razu chce go zwolnić. Bartosz jednak obraca sprawę na swoją korzyść, oskarżając Klarę, że to ona chciała uwieść jego. Tymczasem Damian martwi się o Renatę, która nagle zniknęła.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2708. we wtorek 6.12.2022 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Klara nie chce dłużej współpracować z Bartoszem i nie przyjmuje jego przeprosin, zwłaszcza że redaktor kolejny raz wyznaje jej miłość. Gdy pisarka donosi o jego zachowaniu Jareckiemu, wydawca od razu chce go zwolnić. Mężczyzna w odpowiedzi jednak sam oskarża Pyrkę o próbę uwiedzenia i zemstę za to, że jej zaloty odrzucił. Hubert po rozmowie z żoną od razu wyczuwa, że ukochana ma problemy i przyjeżdża, by otoczyć ją opieką. Damian martwi się o Renatę. Nagle postanowiła wyjechać i zniknęła. Gdy w Feel Good zjawia się Marcin, od razu wdaje się z nim w sprzeczkę, oskarżając policjanta o to, że naraził jego przyjaciółkę na niebezpieczeństwo.

Najgorętsze, serialowe wątki 2022 roku! Zobacz więcej

Kajtek dowiaduje się o wspólnej zabawie Justina z Lilly i dzwoni do kolegi z pretensjami. Później Cieślak kontaktuje się także z byłą ukochaną i ostrzega ją, że Skotnicki jest znanym podrywaczem. Dziewczyna jednak go nie słucha i znów spędza popołudnie z nowym przyjacielem. Tymczasem Oliwka wyznaje Madzi, że zachowanie Justina ją zabolało i nie da kolejnej szansy chłopakowi, który najwyraźniej bawi się jej uczuciami. A później dzwoni także do Kajtka, zraniona tym, że Cieślakowi wciąż zależy na Lilly. Wychodząc z pracy Oliwka poznaje nowego gościa hotelu: Tomasza Kępskiego.

Zobacz galerię

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×