„Barwy szczęścia" odcinek 2710. Łukasz postanawia przyznać się Kasi do pocałunku z Weroniką. Co na to Sadowska? [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2710. - streszczenie. Stańska kolejny raz składa zeznania, a nurkowie szukają w parku ciała Zaborskiego. Gdy Karolina poznaje prawdę, żąda od Bożeny wyjaśnień. Stański wyrzuca z hotelu Modrzyckiego i prosi Sadowskiego o pomoc. Dziennikarz szantażuje Łukasza, a ten postanawia wyznać Kasi prawdę.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2710. w czwartek 8.12.2022 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Stańska kolejny raz składa zeznania przed prokuratorem, podczas gdy nurkowie szukają w parku ciała Zaborskiego. A gdy Karolina odkrywa, że w zniknięcie Rafała jest zamieszana właśnie Bożena, od razu żąda od niej wyjaśnień. Zdenerwowany Wiśniewski sugeruje Brunowi, że jeśli nie chce, by jego żona trafiła do więzienia, powinien uciec z ukochaną za granicę. Stański wyrzuca z hotelu Modrzyckiego, gdy ten znowu szuka sensacji. I kolejny raz prosi o interwencję Sadowskiego.

Najgorętsze, serialowe wątki 2022 roku! Zobacz więcej

Gdy Łukasz odbiera dziennikarzowi temat, ten na nowo zaczyna go szantażować. Sadowski postanawia w końcu szczerze porozmawiać z Kasią o swoim pocałunku z Weroniką. Kępski odwiedza Pyrków, przywożąc rodzinie prezenty i wieści od Iwony, a później zabiera Wiktora na tor treningowy. Wieczorem w pokoju hotelowym Tomasza zjawia się Grażyna z wymówkami z powodu jego wyczynów z synem na torze.

Zobacz galerię

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×