„Barwy szczęścia" odcinek 2771. To koniec Oliwki i Patryka! Dziewczyna wyznaje Jezierskiemu, że go nie kocha [CO SIĘ WYDARZY?]

Michał Skuza
Michał Skuza
„Barwy szczęścia" odcinek 2771. - co się wydarzy? Oliwka w końcu decyduje się powiedzieć Patrykowi, że go nie kocha. Jezierski jest zły, bo czuje, że był tylko zamiennikiem Kajtka. Hubert dowiaduje się, że Iwona ma romans w USA. Jest wściekły na siostrę i staje po stronie szwagra.

"Barwy szczęścia" odcinek 2771. we wtorek 7.03.2023 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

odcinek 2771.

Zapraszamy na kolejne odcinki „Barw szczęścia”. Kto tym razem okaże się w serialu mistrzem – lub mistrzynią – intryg?

W premierowych odcinkach Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) w końcu szczerze wyzna Patrykowi (Konrad Skolimowski), że go nie kocha i w finale młodzi się rozstaną. A Jezierski zarzuci dziewczynie, że jest egoistką i sprytnie go wykorzystała.

To wszystko wyłącznie moja wina... Za szybko weszłam w nowy związek. Po rozstaniu z Kajtkiem potrzebowałam wsparcia i ty mi je dałeś, za co zawsze będę ci wdzięczna, ale…

Ale to nie wystarczy, tak?

Tak. Na coś nowego i trwałego... to za mało.

Może... powinniśmy dać sobie więcej czasu?

Nie, Patryk, czas tu nic nie zmieni…

Czyli... byłem ci potrzebny, ale tylko na chwilę? Żebyś mogła zaleczyć ból po Kajtku?

Nie, to naprawdę nie tak…

A jak? Zrobiłem swoje, mogę spadać, prawda?

Z kolei Kępski (Jakub Sokołowski) zdradzi Grazynie (Kinga Suchan), że jego związek z Iwoną przeżywa kryzys - a jego "była" doniesie o tym Hubertowi (Marek Molak). Przy okazji sugerując, że lekarka ma w USA romans. Pyrka od razu opowie się po stronie niedoszłego szwagra – uznając, że winna zdrady jest wyłącznie jego siostra.

Teraz wszystko się skleja! Tomka dziwne zachowanie, ta jego niechęć, żeby tu nocować czy w ogóle być… Jak ona mogła mu to zrobić?!

Później chłopak za to odkryje, że Tomasz - kompletnie załamany - sięgnął po alkohol, choć po przeszczepie stanowi to dla niego śmiertelne zagrożenie. I postanowi zrobić wszystko, by narzeczonego Iwony ratować… nawet wbrew jego woli.

Ty nie możesz pić, pamiętasz? Miałeś przeszczep, bierzesz leki immunosupresyjne, alkohol dla ciebie to samobójstwo!

Nie dramatyzuj... Chodź na miasto, pogadamy…

Nie będę patrzył, jak się dalej zalewasz!

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn