"Barwy szczęścia" odcinki 2516-2520. Kolejny dramat Józka! Julka zostanie porwana! [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" odbędzie się rozprawa Józka i Julity. Nie pójdzie ona po myśli Sałatki, a co gorsza, Julka zostanie porwana! Sprawdź, co się wydarzy!

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

W nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia" wspierany przez Natalię (Maria Dejmek) Sałatka (Patryk Pniewski) stawi się na rozprawie rozwodowej… i odkryje, że Julitę (Katarzyna Sawczuk) reprezentuje w sądzie Klemens (Sebstian Perdek). A prawnik oskarży go nie tylko o "liczne zdrady", ale też o doprowadzenie żony do depresji, przez którą trafiła do szpitala. Józek od razu zaprotestuje: - To kłamstwo! To moja żona zdradziła mnie z kolegą z drużyny! Górecki tonu jednak nie zmieni.

- „Kolega”, o którym mówi pan Sałatka, to przyjaciel rodziny... Pocieszał moją klientkę po tym, jak dowiedziała się o kolejnej zdradzie męża!
- To jakiś cyrk! Albo moja żona ma halucynacje!
- A krewki temperament pana Sałatki jest dobrze znany! Po tym, jak żona przyłapała go z kobietą, desperacko się broniąc, ją samą oskarżył o zdradę z kolegą... A jego samego dotkliwie pobił po meczu! Do tego ma teraz romans z dyrektorką szkoły, o czym było głośno w mediach…

Po rozprawie piłkarz ostro się z Klemensem pokłóci. Chwilę później do Józka podejdzie Urszula (Bożena Stachura)… I ta rozmowa też nie potoczy się miło.

- Chciałabym wpaść do Julci…
- Nie zgadzam się.
- Jak to się nie zgadzasz? Jestem jej babcią…
- Nie po tym, co mi robicie w sądzie!
- ...Ale to twoja wina! Julita prosiła, żebyś odpuścił ten rozwód i wycofał pozew...
- Mogła myśleć o konsekwencjach, zanim wylądowała w łóżku z Alvaro!
- Sam widzisz, że to przez twoją zaciętość pierzecie teraz brudy w sądzie!
- Jesteś obłudna! Trzymaj się ode mnie i od Julki z daleka!

A po kilku dniach… matka Julity zostanie porywaczką! Za namową Gabi (Marta Juras), Sałatka zgodzi się, by seniorka zabrała wnuczkę na krótki spacer. A Urszula nagle zniknie – razem z małą. Zdenerwowany piłkarz zgłosi od razu porwanie dziecka na policji. Natalia spróbuje za to nakłonić do pomocy Klemensa – licząc na to, że jako prawnik nadal utrzymuje z matką Julity kontakt i może na obie kobiety wpłynąć.

- Zadzwoń do swoich klientek, przekonaj, żeby przerwały to szaleństwo!
- Próbowałem, nie odbierają! Wiedzą, że nigdy nie zaakceptowałbym tego pomysłu...

Tymczasem Józek wyzna Gabi, jak bardzo się o Julcię niepokoi.

- Julita nigdy nie skrzywdziłaby naszej córki... ale Urszula jest zdolna do wszystkiego!
- Kocha wnuczkę…
- Jest chora! A ja, głupi, pozwoliłem jej zbliżyć się do Julci!
- To ja przekonywałam cię do Urszuli.. Jesteś na mnie zły?
- Nie. Jestem wściekły na siebie, że cię posłuchałem!

Czy małej naprawdę grozi niebezpieczeństwo? I czy piłkarz zdoła w końcu córkę odnaleźć? Czas pokaże!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn