„Barwy szczęścia" odcinki 2783-2784. Sebastian jest zazdrosny widząc szczęśliwą Dominikę w ramionach instruktora tańca! Co ze ślubem? [CO SIĘ WYDARZY?]

Michał Skuza
Michał Skuza
„Barwy szczęścia" odcinki 2783-2784. - co się wydarzy? Wangel dowiaduje się o tym, że inwestycja na Sycylii była od początku oszustwem. Jest wściekły na Łukasza, który namówił go na ten biznes, w którym stracił milion złotych. Sadowski poniesie konsekwencje?

"Barwy szczęścia" odcinek 2783. w czwartek 23.03.2023 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

odcinek 2783.

Wangel (Marek Kałużyński) ustali w końcu, że inwestycja na Sycylii od początku była oszustwem i wybuchnie wściekłością - za cel biorąc Łukasza, bo to on namówił go na „biznes”, w którym stracił aż milion złotych.

Wpakowałeś mnie na niezłą minę! Ta inwestycja to jeden wielki wałek! Jestem bańkę w plecy!

Później załamie się także Iza (Agnieszka Warchulska) – po tym, jak wpłaci drugą ratę za swój apartament. I ona również pretensje będzie miała do Sadowskich.

To są całe moje oszczędności, Kasia, przyszłość Paulinki… Nic już nie mam…

Iza, nie załamuj się... Na pewno coś razem wymyślimy…

Lepiej niczego już razem nie wymyślajmy! Przez was w to weszłam! Poleciliście ją!(…) Ja muszę odzyskać te pieniądze!…

A kilka dni później...
...Anita wróci nagle do Polski, błagając Kasię o pomoc! „Przyjaciółka” wyzna Sadowskiej, że oszustem okazał się jej biznesowy partner, w którym się zakochała i który zostawił ją z niczym.

Straciłam czujność i… stało się najgorsze. Myślałam, że mu na mnie zależy, a jemu chodziło tylko o moje pieniądze…

Kasia – wzburzona – tym razem jednak nie okaże jej współczucia.

Nie „twoje” pieniądze, tylko pieniądze moich znajomych, którzy zainwestowali w tę budowę swoje oszczędności!

Nie wiem, jak mogłam być aż tak naiwna…

Naiwna to ja byłam! Znowu mnie oszukałaś! Myślałam, że dojrzałaś, że się zmieniłaś, a ty… Zdajesz sobie sprawę, co narobiłaś? Ile ludzi przez ciebie ucierpi?!

Za to w finale: piruety na parkiecie… i „tornado” w sercach! W premierowych odcinkach Sebastian (Kacper Krupski) zabierze Dominikę (Karolina Chapko) na kolejną lekcję tańca… i widząc ukochaną w ramionach instruktora – Zbyszka (Andriej Selivonets) - poczuje nagle ukłucie zazdrości.

Kiedy patrzę na takiego faceta…

Kiedy ja patrzę na niego, widzę instruktora tańca!

A ja nie mogę uwierzyć, że wybrałaś życie z gościem na wózku...

Odbyliśmy dziesiątki takich rozmów, a ten temat nadal wraca…

Jak tańczycie razem, kiedy się śmiejecie… nie umiem nad sobą zapanować!

Czy ślub młodej pary znów stanie pod znakiem zapytania?

Odpowiedź tylko na antenie TVP 2, w premierowych odcinkach serialu… Zobacz koniecznie!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn