"Barwy szczęścia". Ostatnie odcinki przed wakacjami 2022 będą pełne emocji! Zdradzamy, co wydarzy się w serialu przed przerwą

W tym roku, wcześniej niż w poprzednich latach, rozpocznie się wakacyjna przerwa w serialu "Barwy szczęścia". Przed nami pięć ostatnich odcinków produkcji. Czym zaskoczą nas bohaterowie? Co wydarzy się w serialu przed wakacjami? Sprawdziliśmy!

Multimedia

Wakacyjna przerwa w "Barwach szczęścia"

Mamy smutną informację dla fanów serialu "Barwy szczęścia". W tym roku produkcja podjęła decyzję o zakończeniu sezonu dużo wcześniej niż w latach ubiegłych. Przerwa wakacyjna rozpocznie się już 3 czerwca, a więc czeka nas jeszcze tylko pięć odcinków. Zapowiada się, że finał sezonu będzie pełen emocji! W ostatnich odcinkach opery mydlanej postawione będą pytania, na które odpowiedzi poznamy zapewne dopiero jesienią. Co się wydarzy?

Co wydarzy się w ostatnich odcinkach przed wakacjami? Zebraliśmy najważniejsze informacje! Zobacz więcej

W ostatnich przedwakacyjnych odcinkach widzowie będą światkami zwrotów akcji w życiu Jowity. W śledztwie, które jest prowadzony pojawi się pewien bardzo istotny zwrot. Zadzieje się także u Oliwki, o której względy zabiegać będzie aż trzech mężczyzn! Czy któryś skradnie jej serce?

Zobacz, co dokładnie wydarzy się w ostatnich odcinkach "Barw szczęścia"

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" jednym z najpopularniejszych seriali TVP

"Barwy szczęścia" emitowane są na antenie telewizji TVP2 od 2007 roku. Przez te wszystkie lata serial zyskał spore grono fanów. Jak czytamy w Wikipedii, według danych Nielsen Audience Measurement serial oglądany jest przez średnio 4,5 mln widzów. W 2012 roku produkcja zdobyła Złotą Telekamerę i dołączyła tym samym do najpopularniejszych seriali TVP. Poza "Barwami szczęścia" należą do nich także "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Obsada serialu "Barwy szczęścia" jest bardzo liczna. Trudno zliczyć wszystkich bohaterów, którzy przewinęli się przez fabułę.

Niespodziewany zwrot w sprawie Michała i problemy Asi. Piotr powróci w finale sezonu? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Sara Konta (gość)

  Jowita czymaj się mam nadzieję że wydzidzesz z aresztu

  05.06.2022 17:44
 • Janka (gość)

  On będzie zdradzał bo ta dziewczyna Lili nie wyjechała

  30.05.2022 20:55
 • Prawda (gość)

  Zdrady się nie wybacza. Jak ktoś zdradził, zdradzać będzie zawsze....

  30.05.2022 06:26
 • Wiktoria gasiewska (gość)

  Oliwka powinna wybaczyć zdradę kajtka i być szczęśliwa u jego boku

  29.05.2022 08:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×