"Barwy szczęścia". Porwanie, skandale i nominacja do Oskara. Życie Adrianny Biedrzyńskiej to materiał na film!

Adrianna Biedrzyńska w tym roku obchodziła okrągłe, 60. urodziny. Jej córka Michalina Robakiewicz jest zaręczona z Tadeuszem Łysiakiem, którego film "Sukienka" był nominowany do Oscarów, a ona sama cieszy się ogromną sympatią widzów dzięki roli w "Barwach szczęścia". Jednak życie nie zawsze było dla aktorki łaskawe.

Multimedia

Adrianna Biedrzyńska celebruje 60. urodziny i sukces przyszłego zięcia

Adrianna Biedrzyńska, jedna z gwiazd popularnego serialu "Barwy szczęścia ma dobrą passę. Wreszcie, bowiem jeszcze całkiem niedawno Biedrzyńska miała raczej więcej nerwów i stresu. Rozłąka z ukochanym, utrata pracy w teatrze z powodu pandemii... Jeszcze w zeszłym roku u aktorki nie działo się najlepiej.

Tak będzie wyglądał ślub Krystyny i Staszka! Długo wyczekiwana uroczystość odbędzie się wśród najbliższychZobacz więcej

Dobra passa aktorki

Na szczęście karty się odwróciły i aktorka dziś doświadcza zgoła innych emocji. A to wszystko za sprawą nie tylko okrągłych 60. urodzin Adrianny Biedrzyńskiej, ale również sukcesów ukochanego jej córki Michaliny Robakiewicz, również aktorki. Zdolna latorośl popularnej aktorki jest bowiem zaręczona z Tadeuszem Łysiakiem, twórcą nominowanego w kategorii "Najlepszy Film Krótkometrażowy" do Oscarów filmu "Sukienka".

Jestem bardzo szczęśliwa i z nich dumna. Nominacja to ogromny sukces, każdy filmowiec o tym marzy. Szkoda, że nie wygrała "Sukienka", bo to piękny film. Obejrzałam konkurenta "Sukienki", film "The Long Goodbye", i mam mieszane uczucia, bo wątek polityczny jest tam na pierwszym miejscu - powiedziała dla Fakt.pl aktorka. - Jestem dumna z Tadeusza i córki, która też się pokazała w filmie. To był piękny pomysł i bardzo udany film dyplomowy, choć Tadeusz bał się, jaką za niego dostanie ocenę w szkole - cytuje aktorkę wspomniany portal.

W ostatnim odcinku doszło do oszustwa? Chodzi o występy Wiesława NowobilskiegoZobacz więcej

Życie jak film Adrianny Biedrzyńskiej

Adrianna Biedrzyńska zapisała się w pamięci widzów wieloma rolami w filmach, które dziś określa się mianem kultowych. Choć jej debiut "Co dzień bliżej nieba" przeszedł bez echa, a jej późniejszy film "Miłość z listy przebojów" był przez krytyków określany mianem "nieudanego", ona sama zaznaczała że praca przy nim była cennym doświadczeniem, a film uczynił ją rozpoznawalną. Celebrująca 60. urodziny aktorka zagrała także w filmie "Ucieczka" Tomasza Szadkowskiego, za co przyznano jej nagrodę na gdańskim festiwalu Młode Kino Polskie, występowała również w serialu "Blisko, coraz bliżej", filmie "Dekalog IV" Krzysztofa Kieślowskiego i cenionym dramacie pt. "300 mil do nieba" Macieja Dejczera. Wystąpiła również we włoskim filmie "Inne życie". Jej życie to gotowy materiał na film - były i skandale, została porwana, usłyszała mrożącą krew w żyłach diagnozę...

Sprawdź naszą galerię i dowiedz się więcej o życiu Adrianny Biedrzyńskiej, której przyszły zięć był nominowany do Oscarów!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×