„Barwy szczęścia”. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz razem w górach. Pochwalili się wspólnym wypadem z przyjaciółmi! To potwierdzenie krążących o nich plotek?

Wiktoria Gąsiewska, aktorka znana m.in. z serialu „Barwy szczęścia” i „Rodzinka.pl”, dzięki któremu zyskała popularność, wybrała się w długi weekend poza Warszawę. Nie była jednak sama! Młoda aktorka wybrała się z przyjaciółmi oraz... Jasperem Sołtysiewiczem! Wygląda na to, że para przestała ukrywać swój związek!

Multimedia

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz już się nie ukrywają

Wiktoria Gąsiewska od rozstania z Adamem Zdrójkowskim jest pilnie obserwowana przez portale plotkarskie. Młoda aktorka, znana m.in. z takich seriali jak „Barwy szczęścia” i „Rodzinka.pl”, była łączona z różnymi mężczyznami. Pojawiły się nawet domysły o ciąży!

Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży?! Jej słowa kompletnie skonfundowały fanów! Zobacz więcej

Od pewnego czasu Wiktoria Gąsiewska jest łączona z kolegą z planu „Barw szczęścia” - Jasperem Sołtysiewiczem. Młoda aktorka korzystając z długiego weekendu postanowiła wyjechać w góry. Nie była jednak sama, o czym sama poinformowała swoich fanów publikując zdjęcie na InstaStories na Instagramie.

Na profilu na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z przyjaciółmi oraz... Jasperem Sołtysiewiczem! Na zdjęciu widać, że cała paczka przyjaciół znakomicie się bawi i doskonale czuje w swoim towarzystwie.

Zobacz galerię

Debiutowała jako dziecko. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×