"Barwy szczęścia". Zofia Zborowska i Andrzej Wrona świętują 1. rocznicę ślubu. Aktorka pokazała wzruszające nagranie

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się równo rok temu. W rocznicę ślubu aktorka opublikowała na swoim Instagramie wzruszające nagranie z uroczystości. Jak wyglądało ich wesele? Zobacz wideo!

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony odbył się 13 sierpnia 2019 roku. W pierwszą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający filmik.

Dokładnie rok temu wyszłam za mąż za najfantastyczniejszego człowieka jakiego dane mi było spotkać ????????????❤️ Płacze za każdym razem jak oglądam ten filmik - napisała aktorka.

Na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony bawiło się mnóstwo znanych osobistości m.in. Alan Andersz, Anna Lewandowska, Aleksandra Domańska, Robert Kupisz i Maja Bohosiewicz. Fragment filmu z uroczystości, w którym wykorzystano kultowy utwór z "Króla Lewa" wzruszył internautów. Kto w końcu nie uronił choć małej łzy słysząc "Krąg życia".

No i się poplakalam‼️???? kochajcie się ????????najpiękniej‼️ - napisała Agnieszka Hyży.

ciary mam????????❤️ PRZEPIĘKNI!wszystkiego najlepszego dla Was - dodał Qczaj.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CD0nP9kjZ4A/[/instagram]

Źródło: Agencja TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn