Basia Kurdej-Szatan posmarowała chleb... Liberem!? Kulisy teledysku do filmu "Dzień dobry, kocham Cię" [WIDEO]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Basia Kurdej-Szatan i Liber (fot. materiały prasowe)
Basia Kurdej-Szatan i Liber (fot. materiały prasowe)
Nową wersję hitu „Dzień dobry, kocham cię” z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie najpopularniejsza polska blondynka – Barbara Kurdej-Szatan oraz zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards – Liber.

Basia I Liber opowiedzieli o swojej pracy nad teledyskiem do filmu „Dzień dobry, kocham cię”:

- Podchodząc do utworu „Dzień dobry, kocham cię” nie chcieliśmy powtarzać oryginału, który jest naprawdę świetną piosenką. Chcieliśmy to zrobić inaczej. Basia zaśpiewała w refrenach, a ja rapuję zwrotki _– tłumaczy Liber. - Wyszedł bardzo przyjemny aranż, którego dobrze się słucha. Sądzę, że dodaliśmy od siebie do tego utworu coś naprawdę fajnego_ – stwierdza Kurdej-Szatan.

- Po raz pierwszy zobaczyłem Basię kilka lat temu, występującą w teatralnym spektaklu – mówi Liber - Powaliła nas wszystkich na kolana, więc postanowiłem zaprosić ją do teledysku do "Tak miało być". Potem był kolejny do piosenki "Czarne chmury". A teraz ja wystąpię w klipie, który promuje film Basi. To taki nasz mały rewanż, wymiana – śmieje się artysta.

CZYTAJ TAKŻE:
KURDEJ-SZATAN I BOŁĄDŹ O FILMIE "DZIEŃ DOBRY KOCHAM CIĘ" [WIDEO]
BARBARA KURDEJ-SZATAN O SWOIM DEBIUCIE FILMOWYM

„Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania, przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn