beata kozidrak

Polsat Super Hit Festiwal 2022. Najciekawsze kreacje gwiazd! Królował kolor i pióra! Zobacz, jak wyglądała Doda, Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak i inne gwiazdy!

Za nami Polsat Super Hit Festiwal 2022. Cóż to było za wydarzenie! To właśnie na scenie tegorocznej imprezy ramię w ramię stanęły dawne rywalki - Doda i Justyna Steczkowska. Na scenie nie zabrakło również innej diwy, z którą Dorota Rabczewska celebrowała na scenie 20-lecie swojej kariery - Beaty Kozidrak. Zobacz najciekawsze kreacje gwiazd na Polsat Super Hit Festiwal 2022! Pióra, zachwycające kreacje, misterne upięcia i oszałamiające makijaże - kto zabłysnął, a kto przesadził? Zobacz naszą galerię!

23.05.2022Polsat SuperHit Festiwal 2022

Tak mieszka Beata Kozidrak! Posiadłość piosenkarki robi ogromne wrażenie! Gwiazda chce się pozbyć pięknej rezydencji?

Beata Kozidrak to gwiazda, która ostatnimi czasy jest na ustach wszystkich z niekoniecznie pozytywnych powodów. Wciąż głośno jest o jej problemach, których napytała sobie "jazdą na podwójnym gazie". Beata Kozidrak, która niedawno usłyszała, jakie poniesie konsekwencje, mieszka w pięknej rezydencji utrzymanej w rustykalnym stylu. Zobaczcie, jak pięknie urządziła się gwiazda! Podobno chce sprzedać rezydencję!

20.05.2022Beata Kozidrak

Koncert Wdzięczności 2022. Katarzyna Bujakiewicz dawno nie pojawiała się w mediach. Teraz poprowadziła wielką imprezę! Jak się zmieniła?

Za nami pierwszy Koncert Wdzięczności, impreza, którą w tym roku zainaugurowała TV Puls. Koncert odbył się w piątek 29 kwietnia, w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Telewizyjna emisja imprezy odbędzie się 11 maja w TV Puls. Koncert poprowadziła Katarzyna Bujakiewicz, która dawno nie pojawiała się w mediach! Zobaczcie, jak się zmieniła!

29.04.2022Koncert Wdzięczności

Beata Kozidrak wyrusza w pierwszą trasę koncertową. Zaśpiewa największe hity Krawczyka!

Beata Kozidrak zapowiada pierwszą trasę koncertową. Gwiazda, która ograniczyła swoją aktywność w mediach po skandalu, na scenę wróciła dopiero w sylwestrową noc. Ciepłe przyjęcie przez widownię ośmieliło ją i zachęciło do zorganizowania serii występów. Trasa będzie poświęcona Krzysztofowi Krawczykowi, którego artystka wskazuje jako ogromną inspirację.

04.02.2022Sylwester Szczęścia Polsatu

Skandale i głośne sprawy, o których dyskutowaliśmy w 2021 roku. Zatrzymanie Beaty Kozidrak, coming out Andrzeja Piasecznego, konflikt w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Tym żyli internauci

2021 rok powoli dobiega końca. Sprawdziliśmy, czym przez ostatnich dwanaście miesięcy żyli internauci. Co interesowało ich najbardziej? Te skandale i głośne sprawy były komentowane najczęściej. Co działo się w polskim show biznesie? O których celebrytach było głośno i dlaczego?

21.12.2021Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×