Będzie 3. sezon "Rojst". Wszystko, co wiemy o kolejnym sezonie jednego z najlepszych polskich seriali kryminalnych ostatnich lat

Netflix właśnie zapowiedział kontynuację serialu "Rojst". To będzie 3. sezon uwielbianego przez wielu serialu kryminalnego Jana Holoubka. Czego możemy się spodziewać? Co twórcy zaserwują widzom? Przeczytaj cały artykuł i dowiedz się wszystkiego, co wiemy o 3. sezonie produkcji.

Multimedia

Netflix oficjalnie zapowiada 3. sezon "Rojst"

Netflix niespodziewanie zapowiedział 3. sezon "Rojstu" na Twitterze. Platforma opublikowała tam zdjęcie postaci znanych z poprzednich sezonów serialu: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik), Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), Anna Jass (Magdalena Różczka), Adam Mika (Łukasz Simlat). Grafikę podpisano: "Jak donosi Kurier Wieczorny ekipa serialu Rojst Millenium już na planie!"

#3. sezon "Rojstu" - co wiemy: fabuła, obsada, twórcy Netflix niestety nie zdradził żadnych informacji na temat fabuły nadchodzącego serialu. Podtytuł "Millenium" pozwala jednak sądzić, że czasem akcji będą lata dwutysięczne lub ich okolice. Zgadywać możemy, że za scenariusz po raz kolejny odpowiadać będą Jan Holoubek i Kasper Bajon. Nie sposób jednak zgadywać, kim będą pozostali członkowie ekipy produkcyjnej.

Pierwsze zdjęcia z nowego filmu Jana Holoubka! Jakub Gierszał i Tomasz Schuchardt w rolach głównychZobacz więcej

Kiedy pojawi się 3. sezon "Rojstu"

Nieprędko doczekamy się premiery 3. sezonu serialu. Jan Holoubek aktualnie zajęty jest na planie filmu "Doppelgänger. Sobowtór". Nie wiadomo, kiedy wróci do Warszawy. Prawdopodobnie zobaczymy serial po 2023 roku.

Zobacz galerię i dowiedz się, dlaczego warto czekać na premierę 3. sezonu "Rojstu"

Zobacz galerię

Szykują się wielkie zmiany! Miłośnicy binge-watchingu nie będą zadowoleniZobacz więcej

O czym był 1. sezon "Rojstu"

"Rojst" miał premierę w 2018 roku na obecnie zamkniętej platformie Showmax. Bohaterami była dwójka dziennikarzy żyjących w latach 80.: Piotr Zarzycki i Witold Wanycz. Mężczyźni prowadzili śledztwo w sprawie morderstwa i dwóch samobójstw.

Zobacz zwiastun 1. sezonu serialu "Rojst".

Netflix - TOP 10 filmów w sierpniuZobacz więcej

O czym był 2. sezon "Rojstu"

W 2. sezonie, nazwanym "Rojst '97" nastąpiła zmiana bohaterów na dwójkę policjantów: Annę Jass i Adama Mikę. Podczas powodzi na Dolnym Śląsku dochodzi do kolejnej zbrodni. Detektywi próbują rozwiązać kryjącą się za nią zagadkę. Wszystko to ma miejsce w 1997 roku.

Zobacz zwiastun 2. sezonu serialu "Rojst".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×