"Belfer". Dlaczego Łukasz Palkowski nie wyreżyserował 2. sezonu? [WIDEO]

Łukasz Palkowski odpowiadał za reżyserię pierwszego sezonu "Belfra". Dlaczego nie zajął się odcinkami z drugiej serii? Sprawdź, co nam powiedział!

Multimedia

"Belfer" sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30 w CANAL+!

W 2. sezonie "Belfra" za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala", "Lincz”z") oraz Maciej Bochniak ("Disco Polo"). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. Dlaczego Łukasz Palkowski nie kontynuował swojej pracy po sukcesie serialu?

Michalina Łabacz i Damian Kret o bohaterach 2. sezonu. Kto jest kim? [WIDEO]Zobacz więcej

Okazuje się, że reżyser pierwszego sezonu "Belfra" nie mógł pogodzić pracy na planie z serialu z produkcją swojego najnowszego filmu, "Najlepszy" z Jakubem Gierszałem w roli głównej. - Pierwsze pomysły na drugi sezon omawialiśmy kręcąc pierwszy - zdradza Palkowski. - Trochę wiem, ale nie czytałem scenariuszy - dodaje.

W 2. sezonie Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. W obsadzie, oprócz Macieja Stuhra, pojawili się: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Zobacz, co jeszcze o "Belfrze" powiedział nam Łukasz Palkowski. Czy zamierza oglądać 2. serię?

Nowy zwiastun 2. sezonu! "Są zdolni do wielu rzeczy… jakich rzeczy?" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ar2r (gość)

    Dlaczego nam to zrobiłeś ? Qrva!!!!! Dlaczego......

    18.04.2018 18:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×