"Belfer". Dlaczego Łukasz Palkowski nie wyreżyserował 2. sezonu? [WIDEO]

Kamila Glińska
Kamila Glińska
fot. Karolina Misztal
fot. Karolina Misztal
Łukasz Palkowski odpowiadał za reżyserię pierwszego sezonu "Belfra". Dlaczego nie zajął się odcinkami z drugiej serii? Sprawdź, co nam powiedział!

"Belfer" sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30 w CANAL+!

"Belfer" sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30 w CANAL+!

W 2. sezonie "Belfra" za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala", "Lincz”z") oraz Maciej Bochniak ("Disco Polo"). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. Dlaczego Łukasz Palkowski nie kontynuował swojej pracy po sukcesie serialu?

Okazuje się, że reżyser pierwszego sezonu "Belfra" nie mógł pogodzić pracy na planie z serialu z produkcją swojego najnowszego filmu, "Najlepszy" z Jakubem Gierszałem w roli głównej. - Pierwsze pomysły na drugi sezon omawialiśmy kręcąc pierwszy - zdradza Palkowski. - Trochę wiem, ale nie czytałem scenariuszy - dodaje.

W 2. sezonie Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. W obsadzie, oprócz Macieja Stuhra, pojawili się: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Zobacz, co jeszcze o "Belfrze" powiedział nam Łukasz Palkowski. Czy zamierza oglądać 2. serię?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn