Ben Affleck to nie tylko nowy Batman. Najciekawsze role Bena Afflecka [GALERIA]

Gdy ogłoszono, że w rolę Batmana wcieli się Ben Affleck w sieci zawrzało. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż aktor doskonale sprawdził się w roli Mrocznego Rycerza w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", ale Ben Affleck już wielokrotnie udowadniał, że jest w aktorskiej ekstraklasie. Przypomnijmy sobie najciekawsze role Bena Afflecka.

Multimedia

Ben Affleck urodził się w sierpniu 1972 roku w Berkeley w stanie Kalifornia w USA, jednak dzieciństwo spędził w Cambridge w Massachusetts. Karierę aktorską zaczynał od realizacji krótkich filmów reklamowych, natomiast na dużym ekranie zadebiutował na początku lat 90. XX wieku. Przepustką do wielkiej kariery dla Afflecka okazała się współpraca z Kevinem Smithem, o którego zaczynał grać niewielkie, ale zawsze bardzo charakterystyczne role.

Batman i jego wszystkie wcielenia. Kto był najlepszym Batmanem? [GALERIA]Zobacz więcej

Co ciekawe, chociaż Ben Affleck może pochwalić się dwoma Oscarami, to jednak żadnego z nich nie otrzymał w kategorii aktorskiej. Pierwszego dostał w 1998 roku za scenariusz filmu "Buntownik z wyboru", natomiast drugiego w 2013 roku w kategorii najlepszy film za swoją "Operację Argo". W antyoscarach, czyli "Złotych malinach" triumfował w 2003 roku, gdzie uznano go za najgorszego aktora w filmach "Daredevil", "Gigli" oraz "Zapłata". Kolejną malinę, ale już w kategorii odkupienie otrzymał w 2015 roku.

Sprawdźcie nasze zestawienie najciekawszych roli Bena Afflecka! Za którą rolę lubicie go najbardziej?

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×